Medalistka olimpijska mocno o STRAJKU KOBIET. Twierdzi, że policja jest ZBYT ŁAGODNA!

2020-11-22 7:55 mil
Zofia Klepacka
Autor: Instagram/zofia_klepacka Zofia Klepacka

Zofia Klepacka, windsurferka i brązowa medalistka olimpijska z Londynu z 2012 roku, nigdy nie ukrywała swoich poglądów politycznych, które są zdecydowanie prawicowe i konserwatywne. Teraz ponownie postanowiła dać temu wyraz odnosząc się do strajków kobiet, mających miejsce w Polsce w ostatnich miesiąc. Komentarz 34-latki był bardzo mocny.

W ostatnich tygodniach w Polsce było bardzo niespokojnie. Odkąd Trybunał Konstytucyjny orzekł, że poważna wada płodu nie stanowi przesłanki do usunięcia ciąży, na ulicach praktycznie wszystkich miejscowości zaoriło się od protestujących. Podnoszą oni, że taka decyzja godzi w prawa człowieka, a kobiety powinny mieć możliwość do samodzielnego podejmowania wyboru odnośnie tego, czy chcą urodzić poważnie chore dziecko, czy też nie.

Zbigniew Boniek WYJAŚNIŁ Marcina Najmana. Poszło mu w pięty, wystarczyło JEDNO określenie

Innego zdania jest Zofia Klepacka, która twierdzi, że policja zachowuje się względem protestujących... zbyt łagodnie. A ponadto mówi: – Nie zgadzam się na wulgarność i agresywność, i to, co się przerodziło w demolowanie miast i obrażanie osób o odmiennych poglądach. Wykrzykują jakieś hasła, ale brakuje jakichkolwiek argumentów. Nie chcą rozmawiać o swoich postulatach, tylko bardziej chcą wymuszać i terroryzować innych. Jestem w szoku, jak może taka małą grupka terroryzować całe miasta i tamować ruch drogowy.

Jak zatem widać, nie każda kobieta jest takiego samego zdania w kwestii, która w ostatnim czasie wzbudza w Polsce ogromne emocje. Postawa Zofii Klepackiej jest szeroko komentowana wśród innych osób.

Szef FAME MMA o SKANDALU w walce NAJMAN-DON KASJO
Najnowsze