Zbigniew Boniek WYJAŚNIŁ Marcina Najmana. Poszło mu w pięty, wystarczyło JEDNO określenie

2020-11-22 7:11 md
Zbigniew Boniek, Marcin Najman
Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek, Marcin Najman

Do niesamowitego skandalu doszło podczas gali FAME MMA 8. Marcin Najman całkowicie pogwałcił zasady walki z "Don Kasjo", a wściekłego "El Testosterona" musieli powstrzymywać ochroniarze. Zachowanie to spotkało się z gigantyczną krytyką ze strony wszystkich oczekujących na uczciwą walkę. Do sprawy za pomocą Twittera odniósł się także szef Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Choć każdy mógł się spodziewać, że w klatce będzie bardzo gorąco przy okazji zwaśnionych Najmana i Życińskiego, to chyba nikt nie zakładał scenariusza na jakim stanęło ostatecznie. Pierwszy z wymienionych całkowicie pogwałcił bokserskie zasady walki najpierw obalając swojego rywala do parteru, a następnie go kopiąc. Gdy sędzia zadecydował o zakończeniu pojedynku, w oktagonie zrobiło się jeszcze bardziej nerwowo i musiała interweniować ochrona.

SZOKUJĄCE wyznanie prezesa Fame MMA. Są podejrzenia, że bójka Najmana z Don Kasjo była zaplanowana [TYLKO U NAS]

Zachowanie "El Testosterona" spotkało się z ogromną krytyką i niesamkiem ze strony wszystkich, którzy liczyli na ciekawą, mocną walkę. A tych nie brakowało. Do grona osób spędzających sobotnią noc z FAME MMA należał także prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Po całym incydencie pokusił się o komentarz na Twitterze twardo określając Marcina Najmana, a jednocześnie zbierając przy tym tysiące polubień od innych internautów.

Nie ma co ukrywać - ta afera będzie toczyła się za Marcinem Najmanem chyba już przez całe życie. Pozostaje jedynie poczekać na komentarz samego zainteresowanego, który nocą zyskał godziny, aby wszystko sobie przemyśleć i ułożyć we własnej głowie.

Trener Najmana ZAŁAMANY po skandalu na gali FAME MMA 8
Najnowsze