wystarczyło jedno wideo

Najseksowniejsza gimnastyczka świata pokazała to na nagraniu i wpadła w tarapaty. Niemała wpadka

2023-03-07 16:34

Olivia Dunne to młoda, niezwykle utalentowana i piękna gimnastyczka z rodem ze Stanów Zjednoczonych. 20-latka skradła serca fanów nie tylko swoim talentem, ale też dzięki urodzie i aktywności w mediach społecznościowych. Teraz jednak młoda gimnastyczka zaliczyła niemałą wpadkę w sieci, a to za sprawą jednego, opublikowanego przez nią filmiku!

Olivia Dunne treningi rozpoczęła już w wieku 3 lat, a od 14. roku skupiła się przede wszystkim na gimnastyce, którą wciąż z powodzeniem uprawia. Niedawno dołączyła ona do LSU Tigers – drużyny Uniwersytetu Stanu Luizjana, w którym uczy się „Livvy”. 20-latka zyskała jednak ogromną popularność nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia, ale też działalność w sieci. Na samym Instagramie śledzą ją już niemal 4 miliony obserwujących, na TikToku natomiast – aż 7 milionów! Nic dziwnego, że przy takiej popularności na zawody z jej udziałem przychodzi masa kibiców. Niestety, Dunne może mieć w najbliższym czasie niemałe kłopoty!

Piękna gimnastyczka jednym wideo narobiła sobie problemów!

W mediach społecznościowych Dunne publikuje wiele zdjęć i materiałów wideo. Duża część z nich to naprawdę odważne fotki, na których 20-latka chwali się wysportowanym ciałem, a część z nich znajdziecie w naszej galerii poniżej. Tym razem jednak kłopotów przysporzył jej filmik, na którym opublikowała dość osobliwy... program!

Na wspomnianym TikToku Olivia Dunne zaprezentowała Caktus AI, program oparty na zyskującej coraz szersze zastosowanie sztucznej inteligencji. Z opisu wideo udostępnionego przez 20-latkę, jak i z opisu samego produktu, możemy dowiedzieć się, że narzędzie to może tworzyć prace pisemne lub pomóc rozwiązywać zadania naukowe. To nie spodobało władzom uczelni, na której studiuje Dunne.

 – Korzystanie ze sztucznej inteligencji do tworzenia prac, które student następnie przedstawia jako własne, może skutkować oskarżeniem o wykroczenie akademickie, zgodnie z Kodeksem Postępowania – oświadczyła uczelnia gimnastyczki, przestrzegając przed korzystaniem z tego typu narzędzi.

Listen on Spreaker.
Najnowsze