Najseksowniejsza olimpijka MIAŻDŻY mężczyzn. Nie mają prawa uprawiać tego sportu [ZDJĘCIA]

2020-08-13 13:24 JWa
Swietłana Romaszyna
Autor: Instagram / svetlanaromashina Swietłana Romaszyna

W kraju jest jedną z najpopularniejszych sportsmenek. To raczej nie powinno nikogo dziwić, ponieważ ma na swoim koncie aż pięć złotych medali igrzysk olimpijskich. W sporcie osiągnęła w zasadzie wszystko i często stawiana jest w roli ekspertki. Swietłana Romaszyna wygłosiła zdanie, po którym zwolennicy równouprawnienia mogą rwać sobie włosy z głowy. Zdaniem 30-latki pływanie synchroniczne mężczyzn nie jest godne włączenia do programu igrzysk olimpijskich.

Swietłana Romaszyna w Rosji jest prawdziwą gwiazdą. Jej gablota ugina się wręcz od medali najważniejszych imprez świata. Wystarczy przypomnieć, że 30-letnia pływaczka synchroniczna ma w swoim dorobku m.in. 6 złotych medali igrzysk olimpijskich, 11 złotych krążków mistrzostw świata i 6 tytułów mistrzyni Europy. Dziennikarze traktują ją jako wyjątkową ekspertkę w swojej dziedzinie. W rozmowie z "Russia Today" została spytana o stosunek do pływania synchronicznego mężczyzn. Wydaje się, że po jej odpowiedzi panowie nie będą zachwyceni. Romaszyna sądzi, że konkurencja ta nie jest zbyt atrakcyjna i igrzyska olimpijskie mogłyby ucierpieć, gdyby włączono ją do programu.

ULTRASEKSOWNA Paige VanZant na basenie. Wielbiąca nagość wojowniczka rozłożyła nogi POZIOMO [WIDEO]

- Nie ma tak wielu mężczyzn, którzy uprawialiby pływanie synchroniczne na najwyższym światowym poziomie - wyraźnie zaznaczyła Swietłana Romaszyna, której instagramowe konto obserwuje niemal 40 tysięcy użytkowników. - Kilku najlepszych pływaków płci męskiej przeszło dodatkowo na emeryturę. Jak dotąd poziom panów jest zauważalnie niższy niż kobiet w pływaniu synchronicznym - oceniła utytułowana zawodniczka.

Powabna muza piłkarza została miss, urodziła dwójkę dzieci i napisała ODĘ do własnego ciała [ZDJĘCIA]

- To nie jest tak, że jestem przeciwko mężczyznom. Ja po prostu nie chcę, żeby poziom pływania synchronicznego systematycznie się obniżał. Nie byłoby interesującym oglądać występy na poziomie nauki na igrzyskach olimpijskich - podkreśliła z pełnym przekonaniem Swietłana Romaszyna.

CUDOWNY ŚLUB znanego piłkarza. ZJAWISKOWA panna młoda wyglądała jak z bajki [ZDJĘCIA]

Bajecznie drogi zegarek Roberta Lewandowskiego. Kosztuje fortunę! | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.