DZIWACZNY kostium Radka Majdana na Halloween. W co on się UBRAŁ?! [ZDJĘCIE]

2020-10-31 19:58 ŁOLI
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Instagram / r_majdan Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

Halloween, a raczej przebrania, jakie możemy zobaczyć w tym szczególnym dniu zawsze są w stanie nas zaskoczyć, chociaż niekoniecznie pozytywnie. Piłkarze, którzy podczas specjalnych zabaw i imprez chcą wcielić się w kogoś innego, niż zazwyczaj czasami mogą przeholować z kreatywnością. Co jednak znalazło się w sieci, na zawsze w niej zostanie, tak jak niecodzienne przebranie byłego bramkarza mi.n Wisły Kraków i Polonii Warszawa, a także reprezentanta Polski, Radosława Majdana.

Halloween z każdym rokiem przybiera w Polsce na siłę. Przebieranie się za upiory, postacie z komiksów, bajek, czy postacie z filmów i seriali staje się powoli naszą tradycją. Młodsi fani tego zachodniego święta wolą chodzenie od drzwi do drzwi i proszenie domowników o łakocie lub inne smakołyki. Wśród starszych osób trend przebierania się związał się z imprezą halloweenową, na której każdy z uczestników musi wcielić się z inną postać, najlepiej straszną. Piłkarze oraz ich rodziny bardzo lubią przebierać się w to święto, a swoją kreatywnością dzielić się w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku Radosława Majdana, byłego bramkarz m.ni. Wisły Kraków oraz Polonii Warszawa, a także reprezentanta Polski, który pochwalił się dość nietypową kreacją dla swojej rodziny. Ma ona nawiązywać do obecnej sytuacji w naszym kraju. 

SEKSOWNA żona piłkarza znów rozpaliła fanów swoimi zdjęciami. Pokazała swój SKĄPY strój na kwarantannę

- Uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie. Kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci, skazując i ją, i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają się patriotami - skomentowała zdjęcie żona Majdana, Małgorzata Rozenek.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#halloween2020 takie #halloweencostume 🤷‍♀️ Przypadek? Nie sądzę💁‍♀️ uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie, kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci, skazując i ją, i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają się patriotami 🤦‍♀️ deklarując ogromną odwagę i prawie gotowość do oddania życia za ojczyznę, jednocześnie boją się, pod hejterskim komentarzem podpisać imieniem i nazwiskiem 🤷‍♀️ tylko taki strój nam przyszedł do głowy 🤷‍♀️ i tak btw: to właśnie z powodu tych pięknych kawalerów i ich jeszcze piękniejszych połówek skasowałam pewien wpis. Nie tylko dlatego, że boję się konsekwencji, bo jako wykształcony prawnik, wiem jaki jest porządek prawny kraju, w którym żyję i nie wrzucam sobie ot tak, tej wagi, spontanicznych postów. Skasowałam go m.in. po to, by chronić wszystkich tych, którzy odważnie, imieniem i nazwiskiem w komentarzach wyrazili swoje poparcie dla jego treści. Nie chcę pomagać „umiłowanym synom ojczyzny”, którzy z anonimowych kont obrażali spokojnych i z ogromnym poczuciem humoru ludzi. Więc #nolitetebastardescarborundorum 💪 Siła jest kobietą Miłość jest kobietą Polska jest kobietą #strajkkobiet I znów, zachęcam wszystkich tych miłujących Boga, ale zapominających o umiłowaniu bliźniego, kochających płody, a nienawidzących człowieka, mających Boga, Honor i Ojczyznę na ustach, a w ręku pałki do bicia kobiet i słabszych, o pozostawianie swoich wpisów i komentarzy. W nich, niby mówicie o mnie, a tak naprawdę najwiecej mówicie o sobie 🤷‍♀️ a oglądając w zaciszu domowej kwarantanny obrazki z wczoraj, pękałam z dumy i radości jakich cudownych mamy ludzi. Oni dają nadzieje, że „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” musimy się tylko nauczyć rozmawiać 😊 JESTEM Z WAMI 🇵🇱 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Strój ten nawiązuje do serialu i powieści "Opowieści podręcznej", w których główna bohaterka zmuszona jest walczyć o swoją utraconą wolność. Rodzina byłego piłkarza nawiązuje w ten sposób do tego, co obecnie dzieje się w Polsce i protestów kobiet, które wyszły na ulicę po kontrowersyjnym orzeczeniu Trybunały Konstytucyjnego. 

Najnowsze