Niepokonani w końcu… pokonani LINDENHURST over 40 – POLONIA NY over 40 3:0 (2:0)

2012-05-04 23:16

Po serii 42 meczów bez porażki, niepokonana Polonia w końcu uległa… Drużyna Irlandczyków, wzmocniona posiłkami z drużyny over 30 postawiła Polonistom poprzeczkę nie do przeskoczenia.

Silna fizycznie, wybiegana i wyrównana kadra Lindenhurst była tego dnia nie do pokonania.

Pierwszą bramkę Poloniści tracą po błędzie taktycznym w ustawieniu. Po tej stracie Polonia przejmuje inicjatywę, ale nie potrafi zagrozić bramce przeciwnika. Jeszcze przed przerwą, po nieporozumieniu w obronie, przeciwnicy strzelają drugą bramkę do szatni.

Druga połowa to konsekwentna, zdyscyplinowana gra gospodarzy, którzy nie popełniają błędów w obronie. Poloniści próbują złapać kontakt bramkowy, ale ostatnie podanie do niepilnowanego Marka Rakowskiego nie dochodzi celu.

Na tyle było dziś stać naszych oldbojów. Pod koniec meczu gospodarze dokładają jeszcze jedną bramkę i wygrywają 3:0.

– Kartki, kontuzje i wąska kadra przyczyniły się do tej porażki. Lindenhurst była drużyną lepszą i wygrała zasłużenie – komentował trener Barnak.

Skład: Tadeusz Sarzyński – Wojtek Nowak, Andrzej Rzeszutko, Henryk Chwalka, Dariusz Sęk – Krzysztof Słoma, Gregory Bajek, Jarek Mieleszko, Michał Siwiec – Marek Rakowski, Wesley Drelich. Wchodzili: Dariusz Stefanowski i Pawel Galanty