Nowe wieści w sprawie TIGERA WOODSA. Konieczna była zmiana

2021-02-26 19:47 MSK
Tiger Woods otarł się o śmierć
Autor: Ryan Kang/AP

Świat obiegają kolejne informacje o stanie zdrowia Tigera Woodsa. Wybitny golfista został przetransportowany do innego szpitala i w nim będzie dochodził do siebie po koszmarnym wypadku samochodowym.

Amerykanin został przeniesiony do szpitala Cedars-Sinai Medical Center. Tam będzie kontynuowana opieka medyczna i rehabilitacja. Woods przeszedł wielogodzinny zabieg prawej nogi. W wyniku wypadku doznał wiele rozdrobnionych złamań otwartych w dolnej i górnej kości piszczelowej oraz strzałkowej. Lekarze zostawili w kończynie sportowca wiele śrub.

Do wypadku doszło we wtorek na przedmieściach Los Angeles, około godziny 7.00 rano lokalnego czasu. Woods musiał zostać wyciągany przez szybę. W wypadku nie uczestniczył żaden inny człowiek, 45-latek był trzeźwy. Ostatnie dni spędził w szpitalu Harbor-UCLA Medical Center w Los Angeles.

Wciąż policja próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego auto Woodsa nagle wypadło z drogi. Śledztwo potrwa nawet kilka tygodni. "Nie chcę, by moja kariera skończyła się w ten sposób" - miał powiedzieć golfista. O tych słowach jako pierwsi poinformowali dziennikarze magazynu "People", nie zostały one jednak potwierdzone.

Tiger Woods to legenda golfa. Zwycięzca 15 turniejów wielkoszlemowych.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze