Otylia Jędrzejczak mamą po raz drugi [FOTO]

2019-09-15 22:14 SKRAP, DCH
Otylia Jędrzejczak
Autor: Instagram Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak po raz drugi została mamą. Maleństwo urodziło się w Krakowie.

35-letnia mistrzyni olimpijska i jej narzeczony Paweł Przybyła po raz drugi doczekali się potomstwa. Starsze dziecko, Marcelinka liczy sobie dwa lata i pięć miesięcy. Płeć drugiego na razie pozostaje nieznana.

„Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów (...) Szczęśliwa, ale nie wypoczęta mama” - napisała na Instagramie Oti.

Chociaż Otylia mieszka wraz z rodzina w Warszawie, zdecydowała się rodzić w tym samym krakowskim szpitalu, gdzie na świat przyszła Marcelinka.

W listopadzie na rynku ukaże się biografia najwybitniejszej postaci w historii polskiego pływania.
– Będzie to bardzo szczera opowieść, bo przez 35 lat swojego życia miałam fantastyczne wzloty, ale też trudne upadki - zapowiada.

W książce znajdą się listy i wiersze, które pływaczka pisała do swojego zmarłego w wypadku samochodowym brata Szymona i do Boga. Będą też fragmenty jej pamiętników, które prowadziła od dzieciństwa.

– Chciałabym dać ludziom motywację do życia i do zmian, do podnoszenia się po trudnych życiowych sytuacjach, do radzenia sobie z hejtem i nienawiścią. Sama wiele przeszłam, a jednak udało mi się znaleźć w sobie siłę, by iść dalej – powiedziała z przekonaniem Oti.

Młodym Rodzicom i ich Dzieciom życzymy wszelkiego szczęścia

Otylia Jędrzejczak
Autor: Instagram Otylia Jędrzejczak
Najnowsze