Znicz, świeczka

i

Autor: Pixabay

miał tylko 20 lat

Prawdziwy dramat. Utalentowany sportowiec nie żyje, miał zaledwie 20 lat

2023-07-07 12:50

W czwartek 6 lipca doszły dowiedzieliśmy się o tragicznym w skutkach wypadku z udziałem Oliwiera Ruska, młodego zawodnika tenisa stołowego. Reprezentant LKSu Tajfun Ostrów Wielkopolski zderzył się z samochodem osobowym podczas jazdy na motorze. Niestety mimo udzielonej pomocy, nie udało się go uratować.

Jak donosi portal ostrow24.tv, motocykliście została udzielona pomoc, ale obrażenia okazały się zbyt poważne: „Początkowo poszkodowanego reanimował inny młody mężczyzna, ale chwilę po przybyciu służb stwierdzono zbyt poważne obrażenia w obrębie głowy, przez co stwierdzono zgon. Mężczyzna w wieku około 20 lat. W chwili zdarzenia spadł mu kask.”

20-latek poniósł śmierć w wypadku! Tragiczne doniesienia o utalentowanym zawodniku tenisa stołowego

Z młodym sportowcem pożegnał się jego klub LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski: „Z przykrością zawiadamiamy, że wczoraj zginął tragicznie w wypadku komunikacyjnym nasz klubowy kolega Oliwier Rusek. Oliwier przygodę z tenisem stołowym rozpoczął w naszym klubie i przez wiele lat reprezentował nasz klub w turniejach i meczach ligowych w kategoriach: kadet, junior i młodzieżowiec. Oliwier miał w życiu dwie pasje tenis stołowy i motoryzację. Rodzinie i przyjaciołom naszego zmarłego zawodnika składamy najgłębsze wyrazy współczucia.Na zawsze zostaniesz w naszych sercach i pamięci. Żegnaj przyjacielu... Wierzymy, że jeszcze się spotkamy i zagramy nie jeden mecz...”

Prawdziwy dramat. Utalentowany sportowiec nie żyje, miał zaledwie 20 lat

Poza graniem w tenisa stołowego Oliwier Rusek, pełnił również rolę strażaka w miejscowej OSP. W BMW, z którym się zderzył, przebywały trzy osoby: małżeństwo, razem z dzieckiem, ale nie odnieśli poważniejszych obrażeń

Tragiczna śmierć męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli zginął w Alpach
Najnowsze