Cezary Kucharski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Cezary Kucharski

Wszystko jasne!

Przełom w życiu Cezarego Kucharskiego. To już pewne, znalazł nowego Lewandowskiego?

2023-08-16 14:30

Cezary Kucharski był swego czasu najpopularniejszym polskim agentem piłkarskim. Tę pozycję zawdzięczał m.in. współpracy z Robertem Lewandowskim, ale w ostatnich latach musiał usunąć się w cień. Wpływ na to miały też jego problemy zdrowotne, jednak stan Kucharskiego znacznie się poprawił i w jego życiu właśnie doszło do przełomu. To już pewne, 51-latek znalazł nowego Lewandowskiego?

Przez lata Cezary Kucharski spełniał się w roli agenta Roberta Lewandowskiego, z którym obecnie... toczy proces sądowy. Nie zmienia to faktu, że były piłkarz przebił się do świadomości kibiców i piłkarzy jako zaradny menedżer. Nawet konflikt z "Lewym" tego nie zmienił, choć 51-latek w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi i nie mógł spełniać się zawodowo. Na szczęście z jego zdrowiem jest już coraz lepiej i Kucharski powoli wraca do normalności. Świadczą o tym ostatnie doniesienia, jakie przekazał portal WP SportoweFakty.

Cezary Kucharski znalazł nowego Lewandowskiego?

Dziennikarze WP przekazali, że właśnie Kucharski ma od teraz reprezentować Mateusza Musiałowskiego. W ten sposób 51-letni agent wraca do branży. Uważany za ogromny talent piłkarz Liverpoolu od dłuższego czasu nie może się przebić do pierwszej drużyny "The Reds", a jego kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku. Mówiło się nawet, że może wrócić do Polski, a zainteresowanie wykazywały m.in.: Lech Poznań, Górnik Zabrze, Widzew Łódź i ŁKS. Sam Musiałowski zdaniem "Sportowych Faktów" nie chce wracać do ojczyzny i w tym ma mu pomóc Kucharski.

Celem 19-latka jest gra w zagranicznej lidze na dobrym poziomie. Niewykluczone, że jego wygasający kontrakt z Liverpoolem przestanie obowiązywać jeszcze wcześniej. Ważne, by znalazł się klub zainteresowany Musiałowskim. Prawdopodobnym kierunkiem jest Austria, jednak nie podano nazwy żadnego z tamtejszych klubów.

Sonda
Czy pamiętasz Cezarego Kucharskiego z czasów gry w piłkę?
Test schabowego w restauracji Nine's Roberta Lewandowskiego | FUTBOLOGIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze