Neymar, PSG

Autor: EastNews Neymar

PSG - Lyon TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie obejrzeć FINAŁ Pucharu Ligi Francuskiej PSG - Lyon STREAM ONLINE LIVE PSG - Lyon w TV Na jakim programie

2020-07-31 20:52

PSG - Lyon TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie glądać FINAŁ Pucharu Ligi Francuskiej PSG - Lyon w TV Na jakim programie PSG - Lyon STREAM ONLINE LIVE Puchar Ligi Francuskiej PSG - Lyon Gdzie obejrze mecz dzisiaj 31.07.2020. Piłkarze PSG przystępują do finałowego meczu z Olympique Lyon mocno osłabieni. Poważnej kontuzji stawu skokowego doznał Kylian Mbappe. Gwiazdor reprezentacji Francji walczy o powrót na boisko przed finałowym turniejem Ligi Mistrzów. PSG - Lyon STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać PSG - Lyon TV NA ŻYWO Na którym kanale finał Pucharu Ligi Francuskiej.

PSG - Lyon TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać finał Pucharu Ligi Francuskiej

Francuska piłka obudziła się do życia po pandemii. Sezon Ligue A nie został dokończony z powodu epidemii koronawirusa, a ta decyzja wzbudziła ogromne kontrowersje. Tym większe, że pozostałe mocne europejskie ligi wznowiono i dokończono. Początkowo rozgrywki francuskiej Ligue 1 zostały jedynie zawieszone. Jednak 28 kwietnia 2020 z powodu decyzji o przedłużeniu zakazu organizowania wydarzeń sportowych do końca sierpnia, którą podjął francuski rząd, rozgrywki zostały zakończone. Za tabelę końcową uznano tę z momentu przerwania rozgrywek, więc mistrzem Francji został ponownie PSG. Teraz paryżanie przygotowują się przede wszystkim do walki w finałowym turnieju Ligi Mistrzów. Ich rywalem w 1/4 finału będzie Atalanta Bergamo. Wcześniej bo już dzisiaj powalczą w finale Pucharu Ligi Francuskiej. Ich rywalem będzie Olympique Lyon. PSG przystępuje do tego finałowego starcia mocno osłabiony. W finale Pucharu Francji paryżanie pokonali 1:0 Saint-Etienne, ale stracili na długo Kyliana Mbappe. Gwiazdor reprezentacji Franci został brutalnie sfaulowany przez Loica Perrina i już na powtórkach widać było, że kontuzja stawu skokowego może być poważna. Trener PSG Thomas Tuchel przyznał, że występ Mbappe przeciwko Atalancie Bergamo jest wątpliwy. - Wciąż wierzymy, że zagra przeciwko Atalancie, ale szanse na to są bardzo, bardzo małe. Każdego dnia robimy wszystko, aby zdarzył się cud. W piątek przeciwko Olympique Lyon na pewno będziemy musieli poradzić sobie bez Kyliana - powiedział Tuchel na konferencji prasowej.

PSG - Lyon STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć finał Pucharu Ligi Francuskiej

Mecz Paris Saint Germain - Olympique Lyon w finale Pucharu Ligi Francuskiej zostanie rozegrany w piątek 31 lipca. Początek meczu PSG - Lyon o godzinie 21.10. Transmisja na żywo na antenach francuskich programów France w i Canal+ Sport ale we Francji. Żadna polska telewizja nie planuje transmisji tv z finału Pucharu Ligi Francuskiej PSG - Olympique Lyon. Stream online dostępny będzie na legalnych stronach bukmacherów po rejestracji i zalogowaniu.