Radomiak - Stomil TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Radomiak - Stomil STREAM ONLINE LIVE 2.05

2021-05-02 18:43 Michał Chojecki
Radomiak Radom
Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl

Radomiak - Stomil TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Radomiak - Stomil STREAM ONLINE LIVE 2.05 Na którym programie Radomiak - Stomil STREAM LIVE w INTERNECIE IPLA. Piłkarze Radomiaka są coraz bliżej upragnionego celu, jakim jest awans do Ekstraklasy. Już dzisiaj powalczą o kolejne punkty ze Stomilem Olsztyn i będą w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem Radomiak jest trzeci w tabeli i jeżeli dziś wygra, zostanie wiceliderem. I liga: Gdzie obejrzeć mecz Radomiak - Stomil TRANSMISJA TV NA ŻYWO Na jakim kanale Radomiak - Stomil LIVE STREAM ONLINE 2.05.

Radomiak - Stomil TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz 2.05

Piłkarze Radomiaka zajmują 3. miejsce w tabeli, ale rozegrali jedno spotkanie mniej niż Górnik Łęczna, który jest na 2. pozycji i ma tyle samo punktów. Jeżeli Zieloni pokonają dziś w Radomiu Stomil Olsztyn, zostaną wiceliderem. Goście są na odległym 27. miejscu. Radomiak musi sobie radzić bez Damiana Jakubika, który W meczu z ŁKS-em (1:1) dostał ósmą żółtą kartkę w sezonie i musi pauzować. Z tego samego powodu w zespole Stomilu Olsztyn nie zagra Hubert Szramka. W rundzie jesiennej Stomil Olsztyn przegrał z Radomiakiem 0:1. Właściciel Stomilu Michał Barański przed tym spotkaniem wydał oświadczenie, w którym wyznaczył cele dla drużyny na najbliższe 7 kolejek. Stomil ma grać odmłodzonym zespołem, rozwijać piłkarską młodzież i zbierać doświadczenia na boiskach I ligi oraz walczyć o punkty w ligowej tabeli, ale też walczyć o środki z Pro Junior System, które posłużą w okienku letnim do wzmocnień transferowych (nawet 1,6 mln zł).

Radomiak - Stomil STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Mecz Radomiak Radom - Stomil Olsztyn w 28. klejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 2 maja 2021. Początek meczu Radomiak Radom - Stomil Olsztyn o godzinie 19.10. Prawa telewizyjne do I ligi ma Polsat Sport, ale nie planuje transmisji tv na żywo z meczu Radomiak Radom - Stomil Olsztyn. Stream online live z meczu Radomiak Radom - Stomil Olsztyn w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze