Znicz, świeczka

i

Autor: Pixabay

Wielka tragedia

Reprezentant kraju nie żyje. Zginął w wypadku, został potrącony przez samochód podczas treningu

2023-01-07 13:10

O wielkiej tragedii informują media i austriacka federacja związana z wioślarstwem. Jeden z członków reprezentacji narodowej zginął podczas treningu. Został potrącony przez samochód, który nagle zjechał na czołowe zderzenie, a następnie wpadł do rowu. Do tragedii doszło we Włoszech.

Wioślarz z austriackiej kadry narodowej zginął potrącony przez samochodem podczas treningu rowerowego w Sabaudii, ok. 100 kilometrów na południe od stolicy Włoch - poinformowała federacja. Do wypadku doszło w piątek w godzinach popołudniowych, a austriacki związek informację przekazał w sobotę w południe, ale nie ujawnił nazwiska ofiary.

Blamaż reprezentantów Polski na mundialu. Piłkarz Argentyny wyjawił, o co był błagany. To wstyd i zażenowanie

Nie żyje reprezentant kraju. Został potrącony przez auto

Według lokalnych mediów, sportowiec jechał rowerem w większej grupie, gdy uderzył w niego jadący z naprzeciwka samochód, który nagle zjechał na drugą stronę ulicy i ostatecznie wpadł do rowu. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon jednego z uczestników wypadku, a ranna kobieta prowadząca auto trafiła do szpitala w Terracinie.

"Cała nasza wioślarska rodzina jest w szoku to tym tragicznym zdarzeniu i prosi o uszanowanie prywatności bliskich ofiary. Cała ekipa przebywająca we Włoszech znalazła się pod opieką psychologów" - przekazała federacja w komunikacie.

20-letni syn Davida Beckhama przenosi się do Anglii. Nie uwierzysz, jak wygląda Beckham, zupełnie niepodobny

Z informacji mediów wynika, że kilka godzin wcześniej na tej samej drodze doszło do innego śmiertelnego wypadku. Pod koniec listopada w wyniku potrącenia przez ciężarówkę w czasie treningu w pobliżu Vicenzy zginął znany włoski kolarz Davide Rebellin.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Najnowsze