Ale się różnią

20-letni syn Davida Beckhama przenosi się do Anglii. Nie uwierzysz, jak wygląda 20-letni Romeo Beckham, zupełnie niepodobny

2023-01-07 10:15

David Beckham był jednym z największych boiskowych geniuszy za czasów swojej gry. Na całym świecie podziwiano grę "Becksa". Niestety, jego synowie nie mieli tyle talentu w swoich genach. W piłkę stara się grać jeszcze 20-letni Romeo Beckham. Nie uwierzysz, jak wygląda. Jest zupełnie niepodobny do taty. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

David Beckham to ikona nie tylko futbolu, ale także lifestylu. Przez wiele lat "Becks" zachwycał na boisku w barwach czołowych zespołów - Realu Madryt, PSG czy Manchesteru United. Angielski piłkarz wzbudzał emocje także poza boiskiem. Choć ma kilku synów, to żaden z nich nie odziedziczył jego wielkiego geniuszu i talentu. W piłkę próbuje grać chociażby 20-letni Romeo Beckham. Teraz przeniesie się do Anglii.

Wzruszające słowa księdza podczas pogrzebu Andrzeja Iwana. Tłumy żegnały medalistę mistrzostw świata

Tak wygląda 20-letni syn Davida Beckhama, Romeo

20-letni Romeo Beckham nie porzuca marzeń i nadziei na zostanie gwiazdą futbolu. Na początku dorosłej przygody z futbolem grał w rezerwach Interu Miami, klubu, którego właścicielem jest jego tata. Teraz przenosi się do Anglii, by występować w nowej drużynie.

Romeo Beckham został "Pszczołą". 20-latek będzie w najbliższym czasie reprezentował barwy rezerw Brentfordu. Na podpisaniu kontraktu z angielskim klubem pojawił się także jego tata. Dzięki temu widać, jak bardzo różnią się Romeo i David Beckhamowie. Chodzi nie tylko o wygląd...

Żona Szymona Marciniaka miała do niego pretensje. Zadzwoniła i się zaczęło. Ale historia z mundialu!

Kim jest David Beckham?

47-letni David Beckham to jedna z ikon futbolu. W trakcie kariery grał w takich klubach jak Manchester United, Real Madryt, AC Milan czy PSG. W swoim CV ma także Los Angeles Galaxy. W barwach reprezentacji Anglii zagrał 115 meczów, w których zdobył siedemnaście bramek.

Trener Łaszczyka szczerze o FAME MMA i Amadeuszu Ferrarim. Jedyny wywiad z konferencji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze