Sandecja - Widzew TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Sandecja - Widzew STREAM ONLINE LIVE 17.04

2021-04-17 12:51 Michał Chojecki
Marcin Robak, Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Marcin Robak

Sandecja - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Sandecja - Widzew STREAM LIVE ONLINE 17.04 Sandecja - Widzew w TV dzisiaj Na którym kanale 17 kwietnia IPLA. Piłkarze Widzewa zaczęli wiosenną rundę bardzo dobrze, ale potem nagle przyszły dwa fatalne występy i rozczarowujące wyniki, a potem zaskakująca dymisja trenera Enkelida Dobiego. Zastąpił go jego dotychczasowy asystent Marcin Broniszewski. Przed Widzewem ciężki wyjazdowy mecz z Sandecją Nowy Sącz, która wiosną uzbierała najwięcej punktów w całej I lidze. Sandecja - Widzew GDZIE TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Sandecja - Widzew LIVE STREAM ONLINE Na jakim programie Sandecja - Widzew TRANSMISJA ONLINE 17.04. IPLA

Sandecja - Widzew TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Widzew w TV dzisiaj 17.04

Sandecja Nowy Sącz jesienią grała fatalnie, ale po przerwie zimowej to zupełnie inna drużyna. Wiosną jeszcze nie przegrała, jej imponujący bilans to 5 zwycięstw i 2 porażki. Szybko wygrzebała się z dolnej części tabeli. Żaden inny zespół w I lidze nie prezentował się w wiosennej rundzie tak dobrze. Dlatego przed Widzewem bardzo trudne spotkanie. A przystąpi do niego po zaskakującej dymisji trenera Enkeleida Dobiego. Zastąpił go Mirosław Broniszewski, jego dotychczasowy asystent. - Decyzja ta ma na celu skuteczne kontynuowanie gry o zakończenie sezonu w strefie barażowej Fortuna 1 Ligi i podjęcie walki o awans do Ekstraklasy przez Widzew Łódź. Nie jest ona dla nas łatwa, jednak po szerokiej analizie ostatnich miesięcy, pozostanie sztabu szkoleniowego w dotychczasowym układzie personalnym nie gwarantowało realizacji celu sportowego. Na końcowy sukces w piłce nożnej składa się zarówno sposób gry zespołu, jak i zarządzanie nim. Nasza decyzja ma związek z oceną obu tych obszarów - tłumaczył Piotr Szor, prezes Widzew Łódź.

Sandecja - Widzew STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Mecz Sandecja - Widzew już dzisiaj. Przed łódzkim zespołem ciężkie spotkanie na trudnym terenie. - Wszyscy mają poczucie niespełnienia po meczach z Zagłębiem Sosnowiec oraz Puszczą Niepołomice. Naszą rolą jest jak najszybciej odpowiedzieć w taki sposób, by dać satysfakcję zarówno sobie, jak i kibicom, którzy oczekują od zespołu zwycięstw - powiedział trener Marcin Broniszewski, który zastąpił zwolnionego Enkeleida Dobiego. - Oczywiście mamy świadomość, że gramy z drużyną, która ma teraz dobrą serię, a my musimy wrócić na dobre tory zwycięstw i nietracenia bramek - dodał trener Broniszewski. - Kiedy drużynę prowadził trener Dobi, wszelkie decyzje rozważaliśmy wspólnie, jeśli były różnice zdań otwarcie je wypowiadaliśmy, ale ostateczna decyzja zawsze należała do trenera Dobiego, bo to wprost wynika z kompetencji osób w sztabie. Na temat zmiany na stanowisku trenera rozmawialiśmy z zarządem we wtorek, a nasze spotkanie odbyło się już po rozmowie z trenerem Dobim - zdradził Broniszewski.

Sandecja - Widzew STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE 17.04

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź w 25. kolejce I ligi zostanie rozegrany w sobotę 17 kwietnia 2021. Początek meczu Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź o godzinie 16. Prawa telewizyjne do rozgrywek I ligi ma telewizja Polsat Sport, ale nie planuje transmisji tv na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź. DARMOWY STREAM ONLINE LIVE z meczu Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze