SKANDAL! Wyciekły ZDJĘCIA ciała Diego Maradony. Paskudne zachowanie, uśmiechy i kciuki w górę

2020-11-26 20:09
SKANDAL! Wyciekły ZDJĘCIA ciała Diego Maradony w trumnie
Autor: TWITTER & EAST NEWS SKANDAL! Wyciekły ZDJĘCIA ciała Diego Maradony w trumnie

Media społecznościowe można wykorzystać na wiele sposobów. Część użytkowników wykorzystuje je do zdobycia popularności. Zazwyczaj jednak jest to pozytywna rozpoznawalność. Trzech mężczyzn, którzy pracowali w zakładzie pogrzebowym wynajętym przez rodzinę Maradony, zrobiło sobie zdjęcia z wybitnym piłkarzem. Pochwalili się nimi... w mediach społecznościowych! Co za skandal!

Śmierć bliskich to ogromna tragedia dla rodzin. Walka z uporaniem się z formalnościami i przede wszystkim żałobą niektórych może przerosnąć. Rodziny znanych osób potrafią mieć jednak znacznie gorzej. Wszystko przez ogromne zainteresowanie fanów pogrzebem. Niestety, czasem osoby postronne nie potrafią udźwignąć odpowiedzialności zajęcia się ciałem. Przekonali się o tym ukochani Maradony.

SKANDAL na pogrzebie Diego Maradony! Bezczelne zachowanie prezydenta, cyrk nad trumną. Zobacz ZDJĘCIA z pogrzebu

Trzech pracowników zakładu pogrzebowego, gdzie przygotowano Maradonę do ostatniej drogi postanowiło zrobić sobie zdjęcia z ciałem wybitnego piłkarza. Wielokrotny reprezentant "Albicelestes" nie został jeszcze zamknięty w trumnie, a panowie... robili sobie z nim fotografie. Nie brakowało uśmiechów i kciuków w górę. Z niezrozumiałych przyczyn postanowili... opublikować zdjęcia w sieci.

Te stały się viralem w mediach społecznościowych. Niestety, w sieci nic nie ginie, a także nie jest się anonimowym. Cała trójka się o tym przekonała momentalnie, po tym jak najpierw ich namierzono, a po chwili udostępniono personalia. - Nasza troska robi różnicę - brzmi hasło zakładu pogrzebowego, którego pracownikami panowie już nie są!

Pogrzeb Diego Maradony! Tak wyglądała ostatnia droga "Boskiego Diego"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze