Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj w niedzielę 29.11 PŚ Kuusamo Ruka O której dzisiaj skoki niedziela 29 listopada

2020-11-29 8:47 CH
Skoki narciarskie Innsbruck TRANSMISJA TV NA ŻYWO Turniej Czterech Skoczni DZISIAJ 02.01 STREAM ONLINE LIVE Skoki narciarskie TCS w Innsbrucku w TV Na jakim programie 02.01.2021
Autor: East News

Skoki dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE skoki narciarskie dzisiaj niedziela 29 listopada Ruka Kuusamo O KTÓREJ GODZINIE są dzisiaj skoki w niedzielę 29.11. Niemiec Markus Eisenbichler wygrał pierwszy konkurs PŚ w Ruce k. Kuusamo, pokazując, że na starcie nowego sezonu jest w naprawdę wybornej formie. Polscy skoczkowie też zaprezentowali się znakomicie. Piotr Żyła zajął drugie miejsce, a Dawid Kubacki był trzeci. Żyła został najstarszym Polakiem na podium PŚ w historii. Jak spiszą się nasi zawodnicy w drugim konkursie w Ruce k. Kuusamo, który zostanie rozegrany w niedzielę? Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE dzisiaj Skoki niedziela 29.11.2018 PŚ Kuusamo Ruka GODZINA.

Skoki dzisiaj niedziela 29.11 O KTÓREJ GODZINE są dzisiaj skoki w niedzielę

Za nami pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Ruuce k. Kuusamo. Bezkonkurencyjny był Markus Eisenbichler. Niemiec na początku sezonu jest w kapitalnej dyspozycji. Polacy wypadli niewiele gorzej. Piotr Żyła był drugi, a Dawid Kubacki trzeci, który był zaledwie 0,2 pkt za kolegą z reprezentacji Polski. W czołówce zawody skończyli również inni nasi zawodnicy. Po konkursie w swoim stylu zaskoczył Żyła, który tryskał znakomitym humorem i znów udzielił zadziwiającego wywiadu. - Po pierwszej serii spotkałem Świętego Mikołaja, zrobiłem sobie z nim fotkę i mówiłem, żeby mi w drugiej serii dmuchał pod narty, bo inaczej będzie dupa z tego - powiedział Żyła w rozmowie na żywo z reporterem TVP. Ale to inna wypowiedź zaskoczyła fanów. Skoczek został zapytany o utrzymaniu "dystansu społecznego" na podium i dzielenia go z Kubackim, po czym wypalił: - No ja tam nie lubię tak blisko niego stać bo... on bąki puszcza - stwierdził Żyła, a jego wypowiedź już stała się hitem Internetu. Obiekt Rukatunturi w Kuusamo nie jest szczęśliwą arena dla Polaków. Jak na razie żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się tam wygrać, nawet Adam Małysz nigdy tam nie triumfował. Tym razem również klątwy nie udało się przełamać. Może uda się w niedzielę?

Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE niedziela 29.11 O której skoki dzisiaj

Czy polskim skoczkom w niedzielę uda się wreszcie odczarować tę nieprzyjazną skocznię? Na formę Biało-Czerwonych na początku sezonu nie możemy narzekać. Na drugim i trzecim stopniu podium znaleźli się Piotr Żyła i Dawid Kubacki, a w pierwszej dziesiątce znalazł się również Klemens Murańka. Reszta też nie zawiodła. Na 11. miejscu znalazł się Andrzej Stękała, 12. był Kamil Stoch, który pierwszą serię zakończył na 22. pozycji, ale potem oddał świetny skok. Najgorzej zaprezentował się Paweł Wąsek, który był ostatecznie 22., lecz i tak jest to jego najlepszy występ w Pucharze Świata. Jak Polacy wypadną w niedzielę?

O KTÓREJ GODZINIE skoki narciarskie dzisiaj niedziela PŚ Ruka Kuusamo

Skoki w niedzielę 29.11 O KTÓREJ GODZINIE skoki w narciarskie dzisiaj w Kuusamo Ruka? Przed nami ciąg dalszy rywalizacji w Pucharze Świata. W niedzielę 29 listopada drugi konkurs na skoczni w Ruce k. Kuusamo. Najpierw zostaną rozegrane kwalifikacje. Po nich konkurs. Początek kwalifikacji o godzinie 14. Pierwsza seria konkursu o godzinie 15.30. Transmisja tv na żywo na antenie TVP 1 oraz Eurosportu 1. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo.

Najnowsze