Robert Pich, Śląsk Wrocław

i

Autor: Cyfra Sport Robert Pich

Śląsk - Ararat: gdzie obejrzeć mecz w TV? Śląsk STREAM ONLINE

2021-07-29 9:03

Śląsk - Ararat: gdzie obejrzeć mecz w TV? Śląsk STREAM ONLINE. Śląsk Wrocław - Ararat Erywań TRANSMISJA TV STREAM w Internecie. Polskim zespołom w europejskich pucharach idzie w obecnym sezonie nadspodziewanie dobrze. Dość powiedzieć, że nie przegrały jeszcze ani jednego meczu! Teraz czas na rewanże, także w starciu Śląsk Wrocław - Ararat Erywań.

ŚLĄSK - ARARAT TRANSMISJA TV

Polscy kibice w ostatnich latach przyzwyczaili się do tego, że drużyny reprezentujące nasz kraj w europejskich pucharach są w stanie wywrócić nawet i na najprostszej przeszkodzie. Wygląda na to, że w tym roku wreszcie jest inaczej. Dotychczas ekipy PKO Bank Polski Ekstraklasy rozegrały dziewięc pucharów pojedynków i odniosły w nich aż siedem zwycięstw oraz dwa remisy. Jeszcze nie przegrały! Wszyscy marzą, aby ta znakomita passa trwała nadal. Swoje zadanie do wykonania ma także i Śląsk Wrocław, który na własnym stadionie rozegra rewanż z Araratem Erywań. W Armenii wrocławianie odnieśli pewne zwycięstwo 4:2, a zatem teraz - nawet jeśli zniesiono już zasadę goli wyjazdowych - są zdecydowanymi faworytami. Wszyscy oczekują, że po prostu postawią kropkę nad "i".

ŚLĄSK - ARARAT STREAM W INTERNECIE

Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań rozpocznie się w czwartek, 29 lipca o godzinie 20:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Śląsk - Ararat w stacji telewizyjnej Polsat Sport. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z meczu Śląsk - Ararat w usłudze Ipla.

Tomasz Fornal o kolegach z kadry siatkarzy: Dajmy im się rozkręcić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze