Monika Hojnisz, biathlon

Autor: archiwum se.pl Monika Hojnis

Soczi 2014. Biathlon. Monika Hojnisz blisko medalu

2014-02-17 17:41

Monika Hojnisz zajęła szóste miejsce w biegu masowym na 15 kilometrów kobiet w biathlonie. Wygrała Białorusinka Daria Domraczewa, która zdobyła swój trzeci złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Soczi.

Domraczewa była bezkonkurencyjna. Białorusinka prowadziła od staru do mety i nawet pudło w ostatnim strzelaniu nie pozbawiło ją trzeciego złotego medalu w Soczi. Srebro wywalczyła Czeszka Gabriela Soukalova, a brąz Tiril Eckhoff.

Przeczytaj: Gwiazdy disco polo śpiewają dla Kamila Stocha WIDEO

Znakomity występ zaliczyła Monika Hojnisz, która była bezbłędna na strzelnicy i bardzo szybko biegła. Polka ostatecznie uplasowała się na szóstej pozycji. Słabiej poszło Krystynie Pałce i Weronice Nowakowskiej-Ziemniak, które zakończyły bieg odpowiednio na 19. i 20. miejscu.