SOCZI 2014. Wierietielny: - O tym, czy zostanę, zadecyduje Justyna

2014-02-22 14:58
Aleksander Wierietielny i Justyna Kowalczyk
Autor: Eastnews Aleksander Wierietielny i Justyna Kowalczyk

- To czy zostanę, zależy wyłącznie od Justyny. Jeśli kiedyś mówiłem o ewentualnym pożegnaniu, to nie znaczy, że taką rozmowę należy podstawiać na dzisiaj – zapewnia trener Justyny Kowalczyk Aleksander Wierietielny, dementując że ma zamiar zakończyć karierę szkoleniowca po sezonie, jak podało Polskie Radio.

Okazało się, że przywołana przez rozgłośnię rozmowa miała miejsce latem ubiegłego roku.

- W czasie igrzysk w Soczi nikomu nie udzielałem wywiadu – zapewnia trener Justyny. - O tym, czy zostanę, zadecyduje tak naprawdę ona i ważne będzie to, co postanowi na temat swojej przyszłości. Wszystko zależy od Justyny, nie wiem co ona powie.

- W czasie imprezy nie było wielkiego stresu, raczej przed nią było więcej nerwowości – przyznaje Wierietielny. - Justyna walczyła w Soczi i wygrała na 10 km, zrobiła to co chciała. Ja nie płakałem po jej wyczynie, nie jestem dzieckiem, a ona tak, płakała, zaraz jak przybiegła po złocie.

- A całe igrzyska? Mnie się podobały, ale nie chcę wychwalać, bo zaraz powiedzą: „A ten Rusek to swoich chwali” - dodał rosyjski trener Justyny.

MŻ, Soczi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze