Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała TV NA ŻYWO TRANSMISJA Puchar Polski: Gdzie oglądać Stal Rzeszów - Podbeskidzie STREAM ONLINE LIVE Puchar Polski: Stal Rzeszów - Podbeskidzie w TV Na jakim programie Stal Mielec dzisiaj w PP 15.08.2020

2020-08-15 3:45 CH
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Autor: CyfraSport Podbeskidzie Bielsko-Biała

Stal Rzeszów - Podbeskidzie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Puchar Polski: Gdzie oglądać Stal Rzeszów - Podbeskidzie STREAM ONLINE LIVE Puchar Polski: Stal Rzeszów - Podbeskidzie w TV Na jakim programie Stal Mielec dzisiaj w PP 15.08.2020. Po letniej przerwie piłkarskie rozgrywki w Polsce nabierają tempa. Na początek spotkania w 1/32 finału Pucharu Polski. Podbeskidzie po awansie do Ekstraklasy chce pójść za ciosem w PP. Łatwo jednak nie będzie, bo rywalem "Górali" jest Stal Gorzów, zespół, który w minionym sezonie do końca, aż do emocjonującego finału baraży, bił się o awans do I ligi. Mecz Stal Rzeszów - Podbeskidzie w Pucharze Polski zostanie rozegrany w sobotę 15 sierpnia o godzinie 16. Puchar Polski: Stal Rzeszów - Podbeskidzie LIVE STREAM ONLINE Czy jest TRANSMISJA NA ŻYWO?

Stal Rzeszów - Podbeskidzie TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała zaczynają nowy sezon pełni entuzjazmu po wywalczonym upragnionym awansie do Ekstraklasy. Podbeskidzie po raz ostatni w Ekstraklasie występowało przed czterema laty. Na najwyższym szczeblu spędziło w sumie pięć sezonów. Największym sukcesem było 10. miejsce w edycji 2013/14. Przed nimi nowy sezon. Na początek zagrają w Pucharze Polski a ich rywalem w 1/32 finału będzie II-ligowa Stal Rzeszów. - Awans do Ekstraklasy smakuje super - mówi Łukasz Sierpina, kapitan Podbeskidzia. - Przyszedłem tutaj przed czterema laty, gdy zespół spadł z Ekstraklasy. W pierwszym roku klub chciał wrócić, ale się nie udało. Czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu zrobiliśmy to! Zależało mi na tym, aby kibice znowu mogli się cieszyć z gry zespołu wśród najlepszych drużyn w kraju. Na co nas stać? Teraz można powiedzieć wszystko, ale nie ma co rzucać deklaracji, bo liga nas od razu zweryfikuje. W pierwszej lidze dominowaliśmy, graliśmy atakiem pozycyjnym. W Ekstraklasie będzie wyższy poziom i już tak łatwo nie będzie. Klub myśli, aby wzmocnić kadrę wartościowymi piłkarzami. Myślę, że powinniśmy się utrzymać. Trener Krzysztof Brede przywiązuje wagę do szczegółów. Na pierwszym miejscu jest punktualność. To podstawa. Nie lubi, gdy ktoś się spóźnia. Dba o dyscyplinę w zespole - zachwala szkoleniowca lider Podbeskidzia. Mecz Stal Rzeszów - Podbeskidzie w 1/32 finału Pucharu Polski dzisiaj o godzinie 16.

Stal Rzeszów - Podbeskidzie Gdzie oglądać TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała w 1/32 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w sobotę 15 sierpnia 2020. Początek meczu Stal Rzeszów - Podbeskidzie o godzinie 16. Prawa telewizyjne do rozgrywek Pucharu Polski ma Polsat Sport. Niestety nie planuje transmisji tv na żywo z meczu Stal Rzeszów - Podbeskidzie. W tym dniu pokaże inne mecze w Pucharze Polski. Brak też informacji o planowanym legalnym streamie online live z meczu Stal Rzeszów - Podbeskidzie w PP.

Najnowsze