Stomil - Sandecja STREAM ONLINE NA ŻYWO Stomil - Sandecja TRANSMISJA TV Gdzie oglądać 21.08.2019 O której godzinie

2019-08-21 19:50 CH
Grzegorz Baran, Sandecja Nowy Sącz
Autor: Cyfra Sport Grzegorz Baran

Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz TV TRANSMISJA NA ŻYWO Stomil - Sandecja STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Stomil - Sandecja TRANSMISJA ONLINE. Rozgrywki I ligi nabierają tempa. Już 21 sierpnia w środowy wieczór zostanie rozegrana 5. kolejka. W Olsztynie Stomil podejmuje Sandecję Nowy Sącz. I liga: Stomil - Sandecja LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć. O której godzinie mecz Stomil - Sandecja?

Stomil - Sandecja TRANSMISJA STREAM ONLINE Gdzie oglądać

Piłkarze Stomilu Olsztyn i Sandecji Nowy Sącz wywalczyli po tyle samo punktów (6) i sąsiadują w tabeli. Stomil jest na 12. miejscu, a Sandecja zajmuje 11. pozycję. Zespół z Nowego Sącza przystępuje do meczu w Olsztynie po zwycięstwie 1:0 nad GKS-em Tychy. - Te trzy punkty, które wyszarpaliśmy, ogromnie cieszą. Wydaje mi się, że to było dobre spotkanie. Oba zespoły prezentowały fajny, ofensywny futbol, a do tego dobrze zabezpieczały tyły. Po meczu powiedziałem chłopakom, że wygrała drużyna, która z bardzo trudnej sytuacji potrafiła wyjść obronną ręką - mówił trener Sandecji Tomasz Kafarski po meczu z GKS-em Tychy.

Stomil - Sandecja TV TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM LIVE

Mecz Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz w 5. kolejce I ligi zostanie rozegrany w środę 21 sierpnia. Początek meczu Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz o godzinie 20.30. Prawa telewizyjne do rozgrywek I ligi ma Polsat Sport. Transmisja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz na antenie Polsatu Sport. Stream online w usłudze Ipla.