Super Sportowiec Maja: zagłosuj na Aleksandra Śliwkę i wygraj pieniądze!

2021-06-01 5:58
Aleksander Śliwka
Autor: PAWEŁ SKRABA/SUPER EXPRESS Aleksander Śliwka

Aleksander Śliwka ma szansę na wygranie plebiscytu Super Sportowiec Maja. Po raz kolejny "Super Express" zaprasza do wspólnej zabawy. Nasi czytelnicy wybiorą najlepszego zawodnika lub najlepszą zawodniczkę minionego miesiąca. W finałowej trójce znalazł się siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Aleksander Śliwka. Oddając głos na niego lub inną kandydaturę, stwarzacie sobie szansę na wygranie 2000 złotych!

Aleksander Śliwka według redakcji sportowej "Super Expressu" zasłużył na nominację w plebiscycie Super Sportowiec Maja. To właśnie on poprowadził drużynę ZAKSY Kędzierzyn-Koźle do zwycięstwa w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Śliwka został wybrany najlepszym zawodnikiem finału, co świadczy samo o sobie. O miano najlepszego polskiego sportowca minionego miesiąca powalczy z piłkarzem Robertem Lewandowskim i tenisistką Igą Świątek.

Jak zagłosować na Aleksandra Śliwkę? Wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, zaznaczyć jego nazwisko i zostawić dane w formularzu. Warto to zrobić, ponieważ jedna osoba spośród głosujących zostanie nagrodzona aż dwoma tysiącami złotych!

Głosowanie na Super Sportowca Maja trwa od 1 do 12 czerwca. Zwycięskiego zawodnika bądź zawodniczkę ogłosimy 14 czerwca. Nagrodzonego głosującego przedstawimy 15 czerwca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze