Super Sportowiec Maja: zagłosuj na Igę Świątek i wygraj pieniądze!

2021-06-01 5:55
Iga Świątek
Autor: AP

Iga Świątek nominowana w plebiscycie Super Sportowiec Maja! Wielki sukces Igi Świątek na turnieju w Rzymie nie mógł przejść bez echa. Redakcja "Super Expressu" nominowała tenisistkę z Raszyna do nagrody Super Sportowca Maja. Jeśli uważasz, że powinna wygrać głosowanie, to pomóż jej w tym i daj sobie szansę na otrzymanie nagrody 2000 złotych! Partnerem plebiscytu jest firma Lotos.

Iga Świątek była jedną z najbardziej wyróżniających się postaci polskiego sportu w minionym miesiącu. Zwycięstwem w silnie obsadzonym turnieju w Rzymie zasłużyła sobie na nominację w plebiscycie Super Sportowiec Maja. Tenisistka o zaszczytne miano powalczy z piłkarzem Robertem Lewandowskim i siatkarzem Aleksandrem Śliwką. Swój głos na Igę Świątek lub innego kandydata oddacie W TYM MIEJSCU.

Warto wziąć udział w plebiscycie "Super Expressu", którego partnerem jest firma Lotos. Spośród wszystkich głosujących wybierzemy jedną osobę, która otrzyma nagrodę aż 2000 złotych!

Głosowanie na Super Sportowca Maja trwa od 1 do 12 czerwca. Zwycięskiego sportowca lub zwycięską sportsmenkę ogłosimy 14 czerwca. Laureata nagrody 2000 złotych podamy 15 czerwca!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze