Tak boksuje mała Klara Lewandowska! Ania chowała się za gardą przed tymi CEPAMI [WIDEO]

2020-06-05 21:11 MSo
Klara i Anna Lewandowska
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Klara i Anna Lewandowska

Klara Lewandowska od początku była wychowywana przez rodziców w bardzo aktywny sposób. Na Instagramie Ani Lewandowskiej, regularnie widzimy, jak ćwiczy z córką. Dziewczynka rozwija różne talenty. Kto wie? Może zostanie bokserką? Zadawanie ciosów wychodziło jej nieźle. Trenerka fitness z uśmiechem na twarzy nagle schowała się za podwójną gardą przed cepami Klarci.

W dzisiejszych czasach najważniejsze jest wychowywanie dzieci, interesując ich możliwie wieloma rzeczami. Dzięki temu, po jakimś czasie same mogą stwierdzić, co je rzeczywiście "kręci" i w jakim kierunku powinny się rozwijać. Doskonale zdają sobie z tego sprawę Anna i Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski razem z żoną w ten sposób uczą życia swoją pierwszą córeczkę, Klarę.

Trenerka fitness ostatnio przyznała, że często może podziwiać w domu oratorskie popisy dziewczynki z tatą. Uwielbiają razem recytować "Lokomotywę" Juliana Tuwima. Teraz Lewandowska pokazała, jak jej córka... boksuje. Razem założyły wielkie rękawice, a Klarcia miała okazję wymierzyć kilkanaście cepów. Ta zabawa ewidentnie podobała się także Ani, która z uśmiechem na twarzy nagle schowała się za podwójną gardą. - Pamiętajcie o treningu. Ściskamy Was - fighterki - napisała w opisie na Instagramie.

Najnowsze