Tłusty Czwartek 2020: Pączki Lewandowskiej. PRZEPIS na fit pączki Anny Lewandowskiej

2020-02-20 7:27 JWa
Anna Lewandowska z ciastem
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska ze słodkościami

Tłusty Czwartek 2020 to wyjątkowy dzień dla każdego Polaka. Tego dnia pochłaniamy pączki w ilościach znacznie przekraczających normy. Niektórzy jednak chcieliby zadbać o linię, nie odmawiając sobie przyjemności. Z pomocą przychodzi więc niezastąpiona Anna Lewandowska. Trenerka poleca swoje fit pączki. My dzielimy się przepisem na fit pączki Anny Lewandowskiej i zachęcamy do przygotowania ich samemu!

Pączki Anny Lewandowskiej. Przepis na fit pączki Lewandowskiej na Tłusty Czwartek 2020

Tłusty Czwartek 2020 znowu będzie wspaniałym czasem dla polskich cukierni. Nasi rodacy i my sami udamy się tłumnie po pączki, by kultywować tradycję, obecną w naszej kulturze od wielu lat. Nie jest jednak tajemnicą, że pączki to także późniejsze wyrzuty sumienia. - Ile pączków dzisiaj zjadłeś? - to pytanie pojawia się często. Wielu Polaków z dumą odpowiada. - A ze cztery. Wtedy jednak pojawia się lampka ostrzegawcza w głowie. Cztery pączki to przecież zdecydowanie powyżej przyjętej normy i może się to odbić na figurze Polek i Polaków! Z pomocą przyszła oczywiście niezawodna Anna Lewandowska! Trenerka fitness słynie ze zdrowych przepisów, więc i na Tłusty Czwartek 2020 wymyśliła fit pączki Lewandowskiej, które każdy może przygotować samodzielnie w domu!

PRZEPIS na pączki Lewandowskiej. Jak zrobić fit pączki na Tłusty Czwartek 2020?

Pączki Anny Lewandowskiej na Tłusty Czwartek 2020 opierają się na wykluczeniu ze składu pszenicy i laktozy. Wystarczy kilka powszechnie dostępnych składników, by wyrzutów sumienia po zjedzeniu łakoci było zdecydowanie mniej. Lista produktów nie jest zbyt długa, więc zakupy powinny być szybkie. A tym przyjemniejsze, że w perspektywie będziemy mieć konsumpcję przepysznych pączków wykonanych według przepisu Ani Lewandowskiej!

Przepis na fit pączki Anny Lewandowskiej SKŁADNIKI:

  • 80 ml oleju kokosowego
  • 70 ml miodu
  • 4 jaja
  • 100 g mąki kokosowej
  • pół łyżeczki sody

Do dekoracji: gorzka czekolada (70%), mus kokosowy, chipsy kokosowe, kruszona pistacja, płatki migdałowe. Szczegółowy przepis na pączki Lewandowskiej na Tłusty Czwartek 2020 znajduje się na jej stronie internetowej.