TOTALBet Punchdown 4 PPV

i

Autor: Punchdown TOTALBet Punchdown 4 PPV

TOTALBet Punchdown 4 PPV. Gdzie oglądać galę Punchdown 4? TOTALBet Punchdown 4 CENA, KOSZT PPV

2021-05-21 16:09

TOTALbet Punchdown 4 PPV CENA. Gdzie oglądać TOTALbet Punchdown 4 TRANSMISJA PPV? TOTALbet Punchdown 4 jak kupić PPV. TOTALbet Punchdown 4 PPV ile kosztuje? TOTALbet Punchdown 4 GDZIE KUPIĆ PPV do TOTALbet Punchdown 4? Już 22 maja odbędzie się kolejna gala spod znaku Punchdown. Czwarte wydarzenie będzie opiewało w kolejne historyczne wydarzenia. Pierwszy raz w historii slapfightingu dojdzie do pojedynku niskorosłych! Dojdzie także do dwóch pojedynków kobiet, walki wieczoru z udziałem "Bonusa BGC" i "Żuroma" oraz turnieju. Tego wydarzenia nie można przegapić! TOTALbet Punchdown 4 PPV CENA GDZIE KUPIĆ?

TOTALbet Punchdown 4: GDZIE OGLĄDAĆ GALĘ? PPV TOTALBet Punchdown 4 - ile kosztuje?

TOTALBEt Punchdown 4 swoim rozmachem zamierza przyćmić poprzednią galę, na której mogliśmy oglądać m.in. Bonusa BGC czy starcie Anastasiyi z Moniką Godlewską. Teraz włodarze federacji organizującej walki na „liście” zamierzają przygotować nie mniejsze hity. Już teraz wiadomo, że do TOTALBet Punchdown dołączyła znana pięściarka, była mistrzyni świata w boksie, Ewa Piątkowska. Co więcej, na gali TOTALBet Punchdown 4 zobaczymy także pierwszy na świecie slapfight w wykonaniu niskorosłych.

TOTALBet Punchdown 4: Wielkie cele przed "Big Jackiem"! Świat takiego pojedynku jeszcze nie widział

- Do walki w MMA zostało jeszcze sporo czasu i akurat odezwał się do mnie Kuba Henke z propozycją slapfightu na gali TOTALBet Punchdown 4. Długo się nie zastanawiałem i przyjąłem propozycję - napisał na Instagramie. "Big Jack" jest znany młodszej publiczności z działalności na YouTube! Na Instagramie obserwuje go ponad 200 tysięcy osób. Jego przeciwnik to były kulturysta. Jeszcze niedawno pobijał swój rekord w wyciskani na ławeczce płaskiej. Jest w stanie dźwignąć nawet 160 kg! Siły z pewnością mu nie zabraknie!

Aleksandra Jaworska przed TOTALbet Punchdown 4

TOTALBet Punchdown 4 ZASADY

Walki zakontraktowane są na trzy rundy – po nich o wyniku decydują sędziowie. Chyba, że któryś z zawodników zostanie znokautowany. A to zdarza się często! Turniej odbywa się w formule drabinki. Najlepsi powalczą w finale o 30 tys zł. Zawodnicy muszą nie tylko uważać na swoje uzębienie i uszy, ale także by nie sfaulować przeciwnika. Niedozwolone są uderzenia na szyję czy tył głowy. Precyzja jest niezwykle ważna! Jak przypomina Jakub Henke, Punchdown ma przepisy specjalnie przygotowane dla swojej organizacji. - Z gali na galę coś się zmienia ponieważ są udoskonalane. – mówi. Po dyskusjach po ostatniej gali, stół został zmniejszony. Skrócona zostanie także przerwa między uderzeniami.

TOTALBet Punchdown 4 PPV, ILE KOSZTUJE

Gala TOTALbet Punchdown 4 odbędzie się już w sobotę, 22 maja. TRANSMISJA z gali TOTALbet Punchdown4 dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Jej koszt wynosi 19,99 zł. PPV można wykupić W TYM MIEJSCU, WYSTARCZY KLIKNĄĆ. Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z TOTALbet Punchdown 4 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Najnowsze