TOTALbet Punchdown 4: Maciek Big Jack Jarema

i

Autor: Instagram / "Big Jack" TOTALbet Punchdown 4: Maciek "Big Jack" Jarema

TOTALBet Punchdown 4: Wielkie cele przed "Big Jackiem"! Świat takiego pojedynku jeszcze nie widział

2021-05-18 15:38

Gigantyczne emocje przyniesie sobotnia gala TOTALbet Punchdown 4! Podczas kolejnej odsłony walk na "plaskacze", dojdzie do pierwszego w historii pojedynku osób niskorosłych. Maciej "Big Jack" Jarema stawia sobie wysokie cele. Pojedynek "na liście" to dopiero początek jego ambitnych planów.

Mali ludzie dadzą w sobotę wielkie show! Podczas gali TOTALBet Punchdown 4 22 maja dojdzie do pierwszej w historii walki niskorosłych na liście. Maciej "Big Jack" Jarema zmierzy się na gali z Michałem "Ćwiartsonem" Linkiewiczem. "Big Jack" mierzy wysoko! Jarema celuje w sam szczyt i chce wielkich walk. Od kilku tygodni przygotowuje się do pojedynku w formule MMA. Na przetarcie zmierzy się na plaskacze.

Mistrzyni świata w boksie zawalczy na TOTALbet Punchdown! Będzie pojedynek z osobistymi podtekstami? | KOLOSEUM

Tu o uciekaniu od bólu nie ma mowy! - Do walki w MMA zostało jeszcze sporo czasu i akurat odezwał się do mnie Kuba Henke z propozycją slapfightu na gali TOTALBet Punchdown 4. Długo się nie zastanawiałem i przyjąłem propozycję - napisał na Instagramie.

"Big Jack" jest znany młodszej publiczności z działalności na YouTube! Na Instagramie obserwuje go ponad 200 tysięcy osób. Jego przeciwnik to były kulturysta. Jeszcze niedawno pobijał swój rekord w wyciskani na ławeczce płaskiej. Jest w stanie dźwignąć nawet 160 kg! Siły z pewnością mu nie zabraknie!

Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Gala TOTALBet Punchdown 4 już 22 maja. Transmisja tylko w systemie PPV na Punchdown.tv. Wykup PPV już dziś POD TYM LINKIEM!

Hecman przed TOTALbet Punchdown 4
Najnowsze