nie żyje, świeczka

i

Autor: pixabay.com

Niespodziewana śmierć młodego sportowca

Tragiczne doniesienia w sprawie młodej gwiazdy sportu. 25-letni ulubieniec kibiców nie żyje, miał niebawem zostać ojcem

2023-01-27 18:38

Tragiczne informacje obiegły świat sportu. W wieku zaledwie 25 lat zmarła była gwiazda najlepszej ligi futbolu amerykańskiego na świecie - NFL. Jessie Lemonier, który spodziewał się narodzin pierwszego dziecka, zmarł niespodziewanie 26 stycznia 2023 roku. Informacja o odejściu futbolisty wstrząsnęła wszystkimi kibicami w Stanach Zjednoczonych.

Smutne informacje dotarły do Polski. W wieku zaledwie 25 lat zmarł były futbolista amerykański i eks-gwiazda profesjonalnej ligi NFL - Jessie Lemonier. Zawodnik, który w przeszłości związany był z drużynami Arizona Cardinals i Houston Gamblers oraz Los Angeles Chargers i Detroit Lions spodziewał się narodzin swojego dziecka. Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci futbolisty amerykańskiego,

Nie żyje były gwiazdor NFL. Jessie Lemonier miał zaledwie 25 lat

O śmierci swojej byłej gwiazdy poinformowały władze Detroit Lions za pośrednictwem mediów społecznościowych, przekazując kondolencje do rodziny i znajomych futbolisty.

- Jesteśmy zszokowani i zasmuceni wiadomością o śmierci byłego zawodnika Detroit Lions Jessie’ego Lemoniera. Był przykładnym kolegą i wspaniałym młodym człowiekiem, który za szybko nas opuścił. Jesteśmy myślami z jego rodziną i bliskimi w tak trudnym czasie" - napisano w oficjalnym oświadczeniu klubu. 

Jak na razie nie wiadomo, co stało za przyczyną zgonu. Wiadomo jedynie,. że gracz spodziewał się narodzin swojego pierwszego dziecka i niebawem miał zadebiutować w drużynie Birmingham Stallions.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze