Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

i

Autor: Instagram/Georgina Rodriguez Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

niespodziewany wpis

Ukochana Cristiano Ronaldo zaczęła głosić Biblię w Arabii Saudyjskiej! Obwiesiła się diamentami i przemówiła

2023-01-11 15:25

Przenosiny Cristiano Ronaldo do Arabii Saudyjskiej, spowodowane podpisaniem kontrakt z klubem Al-Nassr sprawiły oczywiście, że nie tylko Portugalczyk pojawił się na Bliskim Wschodzie, ale również jego najbliżsi. Podczas pobytu w stoli kraju Rijadzie, Georgina Rodriguez postanowiła postanowiła opublikować post, na którym nie brakuje drogiej biżuterii, a zdjęcie okraszone jest... cytatem z Biblii.

Kolejnymi transferami Cristiano Ronaldo żył cały piłkarski świat i nie inaczej było, gdy Portugalczyk podpisywał umowę z saudyjskim klubem Al-Nassr, gwarantując sobie w ten sposób ogromne pieniądze, które w najbliższym czasie mogą okazać się jeszcze większe, niż początkowo sądzono. Podczas prezentacji "CR7" w nowych barwach, na stadionie nie brakowało również najbliższych osób Portugalczyka, w tym oczywiście partnerki Geroginy Rodriguez, dla której władze w Arabii Saudyjskiej są w stanie nawet nagiąć prawo i pozwolić na mieszkanie parze bez ślubu. O ile nie będą mieli za złe tego, że będąc w stolicy kraju, postanowił głosić Biblię. 

Georgina Rodriguez obwiesiła się piekielnie drogą biżuterią i zacytowała Biblię. Wszystko działo się w arabskim kraju

Ukochana Cristiano Ronaldo znana jest z tego, że regularnie publikuje treści w mediach społecznościowych, nie tylko chwaląc się tym, co akurat dzieje się w jej życiu oraz u jej partnera, ale także chwaląc się luksusem, którym opływa. I tak stało się również i tym razem, kiedy pochwaliła się piekielnie drogą biżuterią. Uwagę internautów mógł jednak zwrócić opis, który był cytatem z Biblii. 

Ukochana Cristiano Ronaldo zaczęła głosić Biblię w Arabii Saudyjskiej! Obwiesiła się diamentami i przemówiła

Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia - napisała na Instagramie Georgina Rodriguez cytując 2 List do Tymoteusza. Piękny cytat, który z pewnością mógłby służyć jako motywujące przesłanie może jednak nie spodobać się władzom arabskiego kraju. Jak wynika z geolokalizacji pod zdjęciem ukochanej "CR7", wpis opublikowano w samym sercu Rijadu, stolicy Arabii Saudyjskiej, gdzie muzułmanie stanowią 92,2% populacji, a chrześcijanie zaledwie 4.2%. 

Zobaczcie odważne zdjęcia Georginy Rodriguez, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Jak oceniasz przejście Cristiano Ronaldo do Al-Nassr?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany