Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo

fortuna na stole

Saudyjczycy chcą wykorzystać Cristiano Ronaldo za grubą kasę! Misterny plan wyszedł na jaw, do tego tak naprawdę potrzebują CR7

2023-01-10 21:56

Kiedy Cristiano Ronaldo przechodził do saudyjskiego Al-Nassr, chwilę tę obserwował cały piłkarski świat, komentując ruch Portugalczyka oraz pieniądze, jakie ma otrzymać za grę w nowych barwach. Okazuje się jednak, że to nie koniec, bo Saudyjczycy mają kolejny pomysł na to, jak wykorzystać ikonę futbolu i chcą zapłacić mu za to chore pieniądze.

Jeszcze kilka miesięcy temu zaledwie garstka kibiców na całym świecie zdawała sobie sprawę z istnienia takiego klubu jak Al-Nassr. Po tym, jak szeregi klubu zasilił wyrzucony z Manchesteru United Cristiano Ronaldo, sytuacja ta diametralnie się zmieniła i cały piłkarski świat mówił o transferze Portugalczyka oraz o pieniądzach, jakie ma zarabiać w Arabii Saudyjskiej. Okazuje się jednak, że oprócz setek milionów dolarów za grę dla Saudyjczyków, Ronaldo może zainkasować kolejne 200 mln. Musi zrobić "tylko jedną" rzecz. 

Do tego tak naprawdę Saudyjczykom Cristiano Ronaldo! Chcą go wykorzystać i proponują za to chore pieniądze

Zorganizowanie przez FIFA mistrzostw świata w Katarze na dobre zmieniło piłkę nożną i szybko znalazły się kolejne bogate kraje, które pozazdrościły Katarczykom. Jednym z takich państw jest właśnie Arabia Saudyjska, która zdołała już ściągnąć do siebie jedną z największych ikon futbolu, czyli Cristiano Ronaldo, a co za tym idzie wykonać pierwszą część planu. 

Chcą wykorzystać Cristiano Ronaldo za grubą kasę! Misterny plan wyszedł na jaw, do tego tak naprawdę potrzebny im Portugalczyk

Okazuje się bowiem, że Saudyjczycy są skłonni zapłacić "CR7" kolejne 200 mln euro za to, że Portugalczyk zgodzi się wziąć udział w promocji Arabii Saudyjskiej jako jednego z gospodarzy mistrzostw świata, które odbędą się w 2030 roku. Saudyjczycy chcieliby zorganizować turniej wspólnie z Egiptem i Grecją, a poparcie takiej osoby jak Cristiano Ronaldo nie mogłoby przejść bez echa i znacznie podniosłoby szanse Arabii Saudyjskiej na finalny sukces. 

Sonda
Jak oceniasz przejście Cristiano Ronaldo do Al-Nassr?
Najnowsze