Widzew Łódź - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Widzew Łódź - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 23.04

2021-04-23 17:13 Michał Chojecki
Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać
Autor: Cyfra Sport Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Widzew Łódź - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź - Górnik Łęczna LIVE STREAM ONLINE 23.04 Widzew TV dzisiaj. Piłkarze Widzewa Łódź złapali wyraźną zadyszkę, a zmiana trenera na razie nic nie pomogła. W kolejnych meczach gubią punkty, a czołówka znów im ucieka. Widzew podejmuje dzisiaj Górnik Łęczna, wicelidera i jednego z głównych faworytów w walce o bezpośredni awans. To hit 26. kolejki I ligi. Początek meczu Widzew Łódź - Górnik Łęczna o godzinie 17.40. I liga: Widzew Łódź - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Widzew Łódź - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 23.04.

Widzew Łódź - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać 23.04

Widzew Łódź wiosenną rundę zaczął od serii imponujących wyników i wspinał się w ligowej tabeli. Jednak kwiecień to dla widzewiaków prawdziwa katastrofa. Zaczęło się od przykrej i zaskakującej klęski 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec, potem był remis 0:0 z Puszczą Niepołomice, a w ostatniej kolejce Widzew uległ 1:3 Sandecji Nowy Sącz, rewelacji wiosennej rundy. Przed zespołem z Łodzi mecz z Górnikiem Łęczna, wiceliderem. Zatem o punkty znów będzie trudno. - Górnik to bardzo niewygodny rywal, poukładany taktycznie, dobrze zakłada zasieki w defensywie. Z przodu i na bokach również ma dobrych zawodników, dlatego czeka nas ciężkie zadanie. Mimo to uważam, że na własnym stadionie zainkasujemy trzy punkty - mówi Daniel Tanżyna, obrońca drużyny Widzewa. - Od środy pracujemy konkretnie pod kątem meczu z Górnikiem, analizując grę przeciwnika, ale wszystkie przygotowania zweryfikuje boisko. To my jesteśmy głównymi aktorami tego widowiska - to od nas zależy, czy punkty zostaną w Łodzi - dodał Tanżyna.

Widzew Łódź - Górnik Łęczna STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Mecz Widzew Łódź - Górnik Łęczna w 26. kolejce I ligi zostanie rozegrany w piątek 23 kwietnia 2021 r. Początek meczu Widzew Łódź - Górnik Łęczna o godzinie 17.40. Transmisja tv na żywo z meczu Widzew Łódź - Górnik Łęczna na antenie Polsatu Sport. Stream online live w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze