Wigry - Podbeskidzie TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO Wigry - Podbeskidzie STREAM LIVE Gdzie oglądać

2019-08-17 15:24 CH
Wigry Suwałki
Autor: CYFRA SPORT Wigry Suwałki

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Wigry - Podbeskidzie STREAM ONLINE LIVE. Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała bardzo dobrze zaczęli ligowy sezon. Po trzech kolejkach rozgrywek I ligi mają na koncie aż 7 punktów. Przed nimi wyjazdowe spotkanie z Wigrami Suwałki. Mecz Wigry - Podbeskidzie już w sobotę 17 sierpnia o godzinie 19.00. I liga: Wigry - Podbeskidzie TRANSMISJA STREAM LIVE w INTERNECIE.

Wigry - Podbeskidzie TV NA ŻYWO STREAM ONLINE TRANSMISJA Gdzie oglądać

Piłkarze Wigier Suwałki nie zaczęli dobrze nowego sezonu. Mają na koncie zaledwie dwa punkty i zajmują odległe 15. miejsce w tabeli. Trenerem Wigier jest od czerwca tego roku Adam Fedoruk, były zawodnik m.in. Legii Warszawa. Zastąpił Mirosława Smyłę, który mimo osiągniętego celu: utrzymania zespołu w I lidze, zrezygnował z prowadzenia drużyny z Suwałk ze względów osobistych. Podbeskidzie w poprzedniej kolejce ograło 4:1 Stal Mielec. Teraz chce pójść za ciosem w starciu w Wigrami. - Cenimy ostatnie zwycięstwo, trzeba się cieszyć, ale musimy pamiętać o pokorze. Chcemy wyciągnąć z niego co najlepsze, chociaż nie możemy spocząć na laurach - mówi Krzysztof Brede, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała. - Osobiście jestem zadowolony z tego jak funkcjonuje nasz zespół. W trzech grach zdobywamy siedem punktów i myślę, że jest to dobry start sezonu. Bierzemy oczywiście poprawkę na poprzednie lata i chcemy od samego początku zdobywać bramki, punktować i oczywiście zwyciężać - dodał kapitan Podbeskidzia Łukasz Sierpina.

Wigry - Podbeskidzie TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE

Mecz Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała w 4. kolejce rozgrywek I ligi zostanie rozegrany w sobotę 17 sierpnia. Początek meczu Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała o godzinie 19.00. Prawa telewizyjne do rozgrywek I liga ma Polsat Sport. Niestety nie planuje transmisji na żywo z meczu Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała. W tej kolejce pokaże inne mecze. Nie będzie też legalnego streamu online z meczu Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Najnowsze