Zawodnik ZŁAMAŁ nos pięknej cheerleaderce. Takiego "ciosu" się nie spodziewała [WIDEO]

2019-09-03 19:25 FAN
Elizabeth Scott
Autor: Instagram/elizabethsc0tt Elizabeth Scott

Bycie cheerleaderką to dla wielu młodych dziewczyn w Stanach Zjednoczonych wielkie marzenie. Wybicie się w tej dziedzinie nie jest łatwe i wymaga dużej sprawności fizycznej oraz poczucia rytmu i umiejętności tanecznych. Cheerleaderki najczęściej oglądamy podczas meczów koszykówki, czy futbolu amerykańskiego. Okazuje się, że kobiety muszą uważać na siebie podczas spotkań. Boleśnie przekonała się o tym Elizabeth Scott.

Jak powszechnie wiadomo futbol amerykański w Stanach Zjednoczonych cieszy się ogromną popularnością. Bez względu na to, czy są to rozgrywki NFL, czy uniwersyteckie, a więc NCAA. Oprawy meczów niższej rangi może zazdrościć wiele dyscyplin sportowych popularnych w Europie. Na każdym spotkaniu obecne są oczywiście piękne cheerleaderki. Nie inaczej było w poniedziałkowym wieczór.

W pierwszy meczu sezonu Uniwersytet Louisville mierzył się z Notre Dam. Zza linii bocznej gospodarzy w grupie cheerleaderek wspierała między innymi Elizabeth Scott. Kobieta zapamięta to spotkania na bardzo długo. Ale nie będą to wspomnienia miłe. W czwartej kwarcie spotkania Ian Brook, rozgrywający zespołu Notre Dam, zdecydował się na kilkudziesięciometrowe podanie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
On a spiritual level ✨ Post udostępniony przez Liz (@elizabethsc0tt)

Piłka po rzucie wyleciała za pole gry. Pech chciał, że na linii jej lotu stała Scott. Piłka uderzyła ją prosto w twarz, a najbardziej ucierpiał nos cheerleaderki. Scott piłkę zobaczyła w ostatniej chwili i nie zdołała się osłonić. Jej nos został złamany. Kobieta do całego zdarzenia podeszła jednak z dystansem.  - W sumie nigdy nie lubiłam mojego nosa - napisała na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
>:D Post udostępniony przez Liz (@elizabethsc0tt)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Devilishly divine 😈 Post udostępniony przez Liz (@elizabethsc0tt)
Wyświetl ten post na Instagramie.
I've never liked my nose anyways Post udostępniony przez Liz (@elizabethsc0tt)
Najnowsze