Zjawiskowa żona piłkarza dostawała ŚMIERTELNE groźby. OBRZYDLIWY rasizm znów dał o sobie znać

2020-06-05 11:48 DaO
Jekaterina Dorożko
Autor: Instagram/dorozhko Jekaterina Dorożko

Jednym z najgorszych zjawisk społecznych jest niewątpliwie rasizm. Widać to zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach w Stanach Zjednoczonych. Cały świat obserwuje liczne protesty wywołane zabójstwem George'a Floyd'a. O obrzydliwych stronach rasizmu przekonała się również Jekaterina Dorożko, żona brazylijskiego piłkarza Luiza Adriano.

Były reprezentant Brazylii w Europie stał się popularny dzięki występom w Szachtarze Donieck. Adriano dla zespołu wielokrotnego mistrza Ukrainy zagrał 265 razy i zdobył 135 bramek we wszystkich rozgrywkach. Miał okazję grać ponadto w AC Milanie i Spartaku Moskwa. Występy w stolicy Rosji wspomina szczególnie. To właśnie tam poznał swoją piękną żonę, Jekaterinę Dorożko.

Rzeźniczak ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Piłkarz spacerował z uroczą blondynką

Zjawiskowa Rosjanka i Adriano pobrali się w ubiegłym roku. Małżeństwo mieszka obecnie w Brazylii, gdyż piłkarz związał się kontraktem z zespołem Palmeiras. Okazuje się, że Dorożko musiała zmierzyć się z przerażającymi groźbami. Kobieta pod wpływem wydarzeń w Stanach Zjednoczonych podzieliła się strasznymi historiami ze swojego życia.

Po przeprowadzce do Brazylii Dorożko padła ofiarą hejtu. Wszystko przez to, że jest żoną czarnoskórego mężczyzny. - Gdy zaczęłam chodzić na mecze w Brazylii, niektórzy mieli odwagę krzyczeć w moją stronę "patrz, Ruska idzie, haha" - wyjawiła na Instagramie Dorożko. - Niemal każdego dnia, przez długi czas, otrzymywałam wiadomości, w których życzono mi śmierci, choroby moim bliskim. Obiecywali mi, że mnie znajdą i pobiją. Wszystko przez to, że jestem żoną czarnoskórego mężczyzny - wyznała kobieta.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze