Aleksiej Spiridonow

i

Autor: Cyfra Sport Aleksiej Spiridonow

Aleksiej Spiridonow prowokuje Polaków! Znieważył nasze barwy narodowe. Paskudny siatkarz znów to zrobił

2022-07-12 19:31

Tego jest już za wiele! Aleksiej Spiridonow w ostatnich miesiącach w żaden sposób nie odnosił się do Polski. Niestety, obrzydliwy siatkarz znów postanowił prowokować naszych rodaków. Kolejny raz nie z poziomu boiska, a mediów społecznościowych. To obrzydliwe, w jaki sposób potraktował nasze barwy narodowe.

Niewielu sportowców tak bardzo nienawidzi Polaków jak Aleksiej Spiridonow. Rosyjski siatkarz od lat prowokował naszych sportowców. Obecnie robi to przy użyciu mediów społecznościowych. Spiridonow robił już przeróżne obrzydliwe rzeczy. Tym razem postanowił znieważyć nasze barwy narodowe. Najnowsze nagranie opublikowane na Instagramie jest paskudne... Niestety, hejt i mowa nienawiści najwyraźniej napędza rosyjskiego prowokatora i trolla.

Katarzyna Skowrońska nie mogła już tego dłużej ukrywać. Te myśli dopadają ją bezustannie, szczere wyznanie byłej siatkarki

Spiridonow znów prowokuje Polaków. Obrzydliwe zachowanie

Nikogo już nie dziwi, co wyczynia ten paskudny Rosjanin. Aleksiej Spiridonow prowokuje i nic nie wskazuje na to, by przestał to robić. Trudno jednak przechodzić obojętnie obok jego gestów i należy stanowczo piętnować każde obrzydliwe zachowanie. Nad tym, co tym razem zrobił siatkarz, trzeba się pochylić.

Spiridonow postanowił wziąć do ręki kolejną koszulkę reprezentacji Polski. Nie brakowało na nim symboli narodowych. Rosjanin podszedł do kosza i ostentacyjnie nie tylko włożył ją do niego, ale także wgniótł ją w inne śmieci.

Ostra walka o miejsce w kadrze siatkarzy. Już widać zniecierpliwienie graczy

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców? Sprawdź się w naszym quizie.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska

Nie można przechodzić obok takich paskudnych prowokacji. Aleksiej Spiridonow kolejny raz obrzydliwie przekracza granice przyzwoitości. Polscy kibice mają prawo, a nawet obowiązek sprzeciwiać się takim skandalicznym zachowaniom i znieważaniu barw narodowych. Aleksiej, wstydź się tego, co robisz!

Sonda
Czy lubisz Aleksieja Spiridonowa?
Marcin Janusz opowiada o sile kadry siatkarzy
Najnowsze