Mistrzostwa Europy siatkarzy 2019 TERMINARZ. Program meczów Polaków
Po bardzo dobrych popisach polskich siatkarek na mistrzostwach Europy, do boju ruszają siatkarze. Męska reprezentacja prowadzona przez Vitala Heynena jest jednym z faworytów do złota - zwłaszcza, że kadrę zasilił niedawno Wilfredo Leon, wielka gwiazda światowego formatu. Zawodnik z kubańskimi korzeniami znakomicie wpisał się w nasz zespół i jak na razie cała uwaga opiera się głównie na nim.
ME 2019 siatkarzy KIEDY mecze Polaków. TERMINARZ spotkań
Tym razem trzeba jednak pokazać, że Polacy to przede wszystkim zespół. Biało-czerwoni znakomicie radzili sobie podczas turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich. Teraz czeka ich kolejna wielka impreza. Podopieczni Vitala Heynena zmierzą się w grupie z Holandią, Estonią, Ukrainą, Czechami i Ukrainą.
Mistrzostwa Europy siatkarzy 2019 TERMINARZ:
Grupa D (polska grupa):
Piątek, 13.09:
14:00 Czechy - Ukraina 1:3 (21:25, 19:25, 25:19, 22:25)
17:00 Polska - Estonia 3:1 (25:22, 25:27, 25:22, 25:17)
20:00 Holandia - Czarnogóra 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)
Sobota, 14.09:
16:00 Ukraina - Holandia 0:3 (26:28, 27:29, 21:25)
20:30 Estonia - Czarnogóra 0:3 (23:25, 28:30, 23:25)
Niedziela, 15.09:
16:00 Holandia - Polska 0:3 (19:25, 18:25, 19:25 )
19:00 Czechy - Estonia 3:0 (25:18, 34:32, 28:26)
Poniedziałek, 16.09:
17:00 Czarnogóra - Ukraina 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 19:25)
20:00 Polska - Czechy 3:0 (25:18, 25:12, 25:15)
Wtorek, 17.09:
17:00 Polska - Czarnogóra 3:0 (25:10, 25:17, 25:19)
20:00 Estonia - Holandia 1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 20:25)
Środa, 18.09:
17:00 Ukraina - Estonia 3:0 (25:17, 25:15, 25:14)
20:00 Holandia - Czechy 2:3 (18:25, 25:18, 20:25, 25:22, 14:16)
Czwartek, 19.09:
17:00 Czechy - Czarnogóra 2:3 (23:25, 25:14, 22:25, 25:21, 13:15)
20:00 Polska - Ukraina 3:0 (25:17, 25:16, 25:15)
Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Sety | Punkty | |
1 | Polska | 5 | 4 | 0 | 15:1 |
15 |
2 | Holandia | 5 | 3 | 2 | 11:7 | 10 |
3 | Ukraina | 5 | 3 | 1 | 9:8 | 9 |
4 | Czechy | 5 | 2 | 2 | 9:11 | 6 |
5 | Czarnogóra | 5 | 1 | 3 | 7:11 | 5 |
6 | Estonia | 5 | 0 | 5 | 2:15 | 0 |
Grupa A:
Czwartek, 12.09:
14:15 Bułgaria - Grecja 3:0 (25:22, 25:16, 25:20)
17:15 Portugalia - Włochy 0:3 (21:25, 10:25, 22:25)
20:45 Francja - Rumunia 3:0 (25:19, 25:14, 25:16)
Piątek, 13.09:
17:15 Bułgaria - Rumunia 3:0 (28:26, 25:20, 25:20)
20:45 Włochy - Grecja 3:1 (17:25, 25:23, 25:19, 25:18)
Sobota, 14.09:
17:15 Grecja - Francja 0:3 (14:25, 18:25, 24:26)
20:45 Bułgaria - Portugalia 3:1 (25:23, 28:30, 25:23, 25:22)
Niedziela, 15.09:
14:00 Rumunia - Włochy 1:3 (15:25, 14:25, 25:23, 14:25)
17:30 Portugalia - Francja 0:3 (11:25, 20:25, 23:25)
Poniedziałek, 16.09:
17:15 Rumunia - Grecja 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 19:25)
20:45 Francja - Bułgaria 3:0 (25:19, 25:21, 25:14)
Wtorek, 17.09:
14:00 Grecja - Portugalia 1:3 (25:19, 21:25, 23:25, 17:25)
19:30 Włochy - Bułgaria 3:1 (22:25, 25:23, 25:21, 25:17)
Środa, 18.09:
14:00 Portugalia - Rumunia 1:3 (21:25, 25:19, 18:25, 23:25)
20:45 Francja - Włochy 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:22)
Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Sety | Punkty | |
1 | Francja | 5 | 5 | 0 | 15:1 | 15 |
2 | Włochy | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 12 |
3 | Bułgaria | 5 | 3 | 2 | 10:7 | 9 |
4 | Grecja | 5 | 1 | 4 | 5:13 | 3 |
5 | Rumunia | 5 | 1 | 4 | 5:13 | 3 |
6 | Portugalia | 5 | 1 | 4 | 5:13 | 3 |
Grupa A:
Czwartek, 12.09:
14:15 Bułgaria - Grecja 3:0 (25:22, 25:16, 25:20)
17:15 Portugalia - Włochy 0:3 (21:25, 10:25, 22:25)
20:45 Francja - Rumunia 3:0 (25:19, 25:14, 25:16)
Piątek, 13.09:
17:15 Bułgaria - Rumunia 3:0 (28:26, 25:20, 25:20)
20:45 Włochy - Grecja 3:1 (17:25, 25:23, 25:19, 25:18)
Sobota, 14.09:
17:15 Grecja - Francja 0:3 (14:25, 18:25, 24:26)
20:45 Bułgaria - Portugalia 3:1 (25:23, 28:30, 25:23, 25:22)
Niedziela, 15.09:
14:00 Rumunia - Włochy 1:3 (15:25, 14:25, 25:23, 14:25)
17:30 Portugalia - Francja 0:3 (11:25, 20:25, 23:25)
Poniedziałek, 16.09:
17:15 Rumunia - Grecja 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 19:25)
20:45 Francja - Bułgaria 3:0 (25:19, 25:21, 25:14)
Wtorek, 17.09:
14:00 Grecja - Portugalia 1:3 (25:19, 21:25, 23:25, 17:25)
19:30 Włochy - Bułgaria 3:1 (22:25, 25:23, 25:21, 25:17)
Środa, 18.09:
14:00 Portugalia - Rumunia 1:3 (21:25, 25:19, 18:25, 23:25)
20:45 Francja - Włochy 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:22)
Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Sety | Punkty | |
1 | Francja | 5 | 5 | 0 | 15:1 | 15 |
2 | Włochy | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 12 |
3 | Bułgaria | 5 | 3 | 2 | 10:7 | 9 |
4 | Grecja | 5 | 1 | 4 | 5:13 | 3 |
5 | Rumunia | 5 | 1 | 4 | 5:13 | 3 |
6 | Portugalia | 5 | 1 | 4 | 5:13 | 3 |
Grupa C:
Czwartek, 12.09:
14:30 Turcja - Rosja 1:3 (13:25, 25:23, 17:25, 15:25)
17:30 Finlandia - Macedonia Północna 3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:21)
20:30 Słowenia - Białoruś 3:0 (25:17, 25:14, 25:19)
Piątek, 13.09:
17:30 Macedonia Północna - Turcja 0:3 (20:25, 23:25, 13:25)
20:30 Białoruś - Rosja 1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 10:25)
Sobota, 14.09:
17:30 Macedonia Północna - Rosja 0:3 (15:25, 16:25, 28:30)
20:30 Słowenia - Finlandia 3:1 (25:18, 26:24, 24:26, 15:25)
Niedziela, 15.09:
17:30 Białoruś - Finlandia 3:2 (13:25, 17:25, 30:28, 25:22, 15:13)
20:30 Turcja - Słowenia 0:3 (28:30, 16:25, 23:25)
Poniedziałek, 16.09:
17:30 Rosja - Finlandia 3:0 (25:17, 26:24, 25:22)
20:30 Białoruś - Macedonia Północna 1:3 (25:23, 19:25, 27:29, 20:25)
Wtorek, 17.09:
17:30 Słowenia - Macedonia Północna 1:3 (24:26, 28:30, 25:19, 24:26)
20:30 Turcja - Białoruś 3:1 (25:21, 26:24, 20:25, 25:19)
Środa, 18.09:
17:30 Słowenia - Rosja 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)
20:30 Finlandia - Turcja 3:2 (25:20, 15:25, 18:25, 25:23, 15:12)
Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Sety | Punkty | |
1 | Rosja | 5 | 5 | 0 | 15:2 | 15 |
2 | Słowenia | 5 | 3 | 2 | 10:7 | 9 |
3 | Turcja | 5 | 2 | 3 | 9:10 | 7 |
4 | Finlandia | 5 | 2 | 3 | 9:12 | 6 |
5 | Macedonia Północna | 5 | 2 | 3 | 7:11 | 6 |
6 | Białoruś | 5 | 1 | 4 | 6:14 | 2 |
FAZA PUCHAROWA ME DRABINKA
1/8 finału
Francja – Finlandia 21 września godz. 19.30 (Nantes)
Włochy – Turcja 22 września, godz. 17.00 (Nantes)
Rosja – Grecja 21 września godz. 17.30 (Lublana)
Słowenia – Bułgaria 21 września godz. 20.30 (Lublana)
Serbia – Czechy 21 września godz. 17.30 (Antwerpia)
Belgia – Ukraina 21 września godz. 20.30 (Antwerpia)
Polska – Hiszpania 21 września godz. 20 (Apeldoorn)
Holandia – Niemcy 21 września godz. 16 (Apeldoorn)
1/4 finału
24 września godz. 20.45 (Nantes)
24 września godz. 20.30 (Lublana)
23 września godz. 20.30 (Antwerpia)
23 września godz. 20.00 (Apeldoorn)
1/2 finału
26 września godz. 20.30 (Lublana)
27 września godz. 20.45 (Paryż)
Mecz o 3. miejsce
28 września godz. 18 (Paryż)
FINAŁ
29 września godz. 17.30 (Paryż)