Polska - Argentyna 3:1. Piękny sen mistrzów świata wciąż trwa! [WYNIK]

2015-09-10 12:25

Polska - Argentyna 3:1 w siatkarskim Pucharze Świata. Biało-czerwony walec jedzie dalej i właśnie zmiażdżył kolejnego przeciwnika. Tym razem z polskimi mistrzami świata przegrali Argentyńczycy, a ekipa Stephane'a Antigi pozostaje niepokonana w turnieju. Jutro zasłużony dzień przerwy.

Polska - Argentyna LIVE ONLINE. Puchar Świata w Japonii NA ŻYWO w INTERNECIE. Po pokonaniu Tunezji w pierwszym spotkaniu 3:0, podopieczni Stephane'a Antigi stanęli przed dużo poważniejszym zadaniem, ponieważ ich rywalem była Rosja. Wprawdzie pod wodzą francuskiego szkoleniowca nie przegraliśmy jeszcze ze "Sborną", ale po pierwszym secie, którego przegraliśmy na własne życzenie można było mieć wątpliwości, czy podopieczni Władimira Alekno nie przerwą tej fatalnej dla siebie passy. Ostatecznie Polacy wzięli się do roboty i wygrali cały mecz 3:1.

Zobacz: Polska - Argetyna NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE z Pucharu Świata?

Z Argentyną też było 3:1. Polacy przegrali tylko drugą partię, w innych dominowali. MVP meczu został Michał Kubiak.

Argentyna - Polska 1:3 (18:25, 25:19, 21:25, 24:26)

3:1 (25:18, 19:25, 25:21, 27:25)