Polska - Rosja 3:1. Mistrzowie świata sprali Rosjan! Druga wygrana w Pucharze Świata!

2015-09-09 16:15

Polska - Rosja 3:1 w siatkarskim Pucharze Świata! Biało-czerwoni mistrzowie świata słabo rozpoczęli mecz z odwiecznym rywalem, ale potem wygrali trzy sety z rzędu i w efekcie cały mecz. W japońskim Pucharze Świata wciąż są niepokonani! MVP meczu został nasz atakujący, Bartosz Kurek.

Po wygranej nad Tunezją w pierwszym spotkaniu, podopieczni Stephan'a Antigi stanęli przed dużo trudniejszym zadaniem - ich rywalami byli mistrzowie olimpijscy z Londynu (2012), którzy jednak przechodzą poważny kryzys - w Lidze Światowej wygrali tylko jeden mecz z 12.

Paweł Zagumny zdziwiony powołaniem na Euro

Po łatwym zwycięstwie w pierwszym meczu z Tunezją 3:0 z Rosją tak łatwo nie było. Choć... powinno. W piuerwszym secie Polacy prowdzili już 24:21, ale kompletnie stanęli. Sygnał do ataku dał wprowadzony na boisko Michał Kubiak, skuteczność dołożył Kurek i mistrzowie świata triumfowali 3:1. W czwartek kolejny mecz - o 8.10 zagramy z Argentyną. Relacja z tego spotkania również w sport.se.pl!