Siatkówka. Awans na IO po przegranej z Brazylią. Polacy: widocznie nie zasłużyliśmy na zwycięstwo

2011-12-03 11:17

Reprezentacja Polski przegrała 2:3 (25:18, 25:21, 18:25, 19:25, 12:15) z Brazylią podczas Pucharu Świata w Japonii. Mimo porażki, podopieczni Andre Anastasiego wywalczyli awans na igrzyska olimpijskie w Londynie. - Nie zasłużyliśmy widzocznie na zwycięstwo – powiedział po meczu Marcin Możdżonek.

Wielka Brazylia pokazała, że jest wielka. Po dwóch seta cieszyliśmy się, bo wiedzieliśmy, że mamy awans, ale jesteśmy rozgoryczeni przegraną. Przestaliśmy grać skoncentrowani. Brazylia to wykorzystała. Mogliśmy zejść z boiska z trzema punktami, ale tak się nie stało – dodał Możdżonek. Polacy prowadzili w tym meczu 2:0, by potem przegrać dwa sety z rzędu i tie-break.

Przeczytaj koniecznie: Polska - Brazylia. OCENY po meczu

Dziś w nocy, o 3 czasu polskiego, Polacy zagrają z Rosjanami o zwycięstwo w japońskim turnieju. - Stać nas na zwycięstwo z Rosją. Trzeba się skoncentrować i wyeliminować błędy, które przydarzyły nam się dziś – podsumował Możdżonek.