Verva Warszawa z nowym sponsorem! Totalbet wchodzi na siatkarskie parkiety

2020-02-21 16:46 DaO, Materiały prasowe
Verva Warszawa
Autor: Cyfra Sport Verva Warszawa

Verva Warszawa Orlen Paliwa stał się jednym z kandydatów do mistrzostwa Polski w tym sezonie. Podopieczni Andrei Anastasiego w lidze grają jak z nut i są poważną konkurencją dla Zaksy Kędzierzyn-Koźle. A wyniki przekładają się na zainteresowanie sponsorów. Nowym partnerem Vervy została firma TOTALbet.

Firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie została nowym sponsorem klubu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Umowa obowiązuje do końca roku. Wsparcie TOTALbet ma pomóc liderowi PlusLigi w wywalczeniu mistrzostwa Polski.

– Miło nam powitać TOTALbet w gronie sponsorów naszego klubu. Cieszymy się, że współpracę z nami nawiązuje kolejna solidna i rozwijająca się marka – p
owiedział Piotr Gacek, pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Jestem przekonany, że razem osiągniemy wiele sukcesów, zarówno tych sportowych, jak i marketingowych – dodał.

Drużyna toczy bój o mistrzostwo Polski, a my rywalizujemy na rynku legalnych bukmacherów. W tej sytuacji obie strony mogą być dla siebie wsparciem. Cieszę się, że po naszej stronie staną mistrzowie świata, dowodzeni przez świetnego trenera. Z naszej strony obiecuję pełne zaangażowanie – skomentował Marcin Giera, wiceprezes zarządu TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

Dzięki umowie sponsorskiej TOTALbet zyskał prawo do wykorzystania wizerunku zawodników. Logo bukmachera znajdzie się na parkiecie, a także bandach i banerach wokół niego. Planowane są akcje dla kibiców, którzy już dziś mogą skorzystać z oferty zakładów specjalnych na VERVĘ.

To kolejny sponsoring ogłoszony w tym roku przez TOTALbet. Wcześniej bukmacher związał się umową z klubem piłkarskim Warta Poznań oraz przedłużył umowę z organizacją sportów walki Fight Exclusive Night. – Mogę zdradzić, że to nie koniec ofensywy TOTALbet w obszarze sponsoringu sportowego. Wkrótce powinniśmy przedstawić kolejnego partnera. To będzie ważny rok dla firmy, chcemy zwiększyć rozpoznawalność marki i konsekwentnie powiększać udział w rynku. Współpraca ze świetnym zespołem VERVA Warszawa ORLEN Paliwa to duży krok w tym kierunku – stwierdził Adrian Furmańczyk, dyrektor marketingu TOTALbet.

Najnowsze