Zehra Gunes, internetowa gwiazda siatkówki

i

Autor: INSTAGRAM, Andrzej Wanda/EAST NEWS

Zobacz galerię

Zjawiskowa siatkarka obiektem westchnień fanów. Dziesiątki milionów zachwycają się jej urodą! Jej seksapil topi lodowce

2023-11-18 12:02

Miliony fanów na całym świecie pasjonują się zmaganiami siatkarzy i siatkarek w przeróżnych rozgrywkach. Zwłaszcza w Polsce fani są największymi pasjonatami dyscypliny, w której osiągamy duże sukcesy. Kibiców nie brakuje także w innych krajach. Jedną z największych siatkarskich gwiazd w mediach społecznościowych jest seksowna Turczynka Zehra Gunes, której grą zachwycają się dziesiątki milionów fanów.

Choć reprezentacja Turcji do niedawna nie odnosiła ogromnych sukcesów na arenie międzynarodowej, to i w tym kraju nie brakuje fanów siatkówki. W ostatnim czasie zwłaszcza siatkarki weszły na zdecydowanie wyższy poziom, co także przyczyniło się do popularyzacji tej dyscypliny. Jedną z największych gwiazd siatkarskiej reprezentacji pań jest Zehra Gunes, która występuje obecnie w barwach Vakifbank Stambuł. To właśnie z nimi sięgała już po Klubowe Mistrzostwo Świata, a także zaczęła doprowadzać kadrę Turcji do europejskich i światowych sukcesów.

Polska siatkarka rozkochała w sobie fanów. Jej uroda rzuca na kolana. Zdjęcia Moniki Gałkowskiej sprawiają, że serce się rozpuszcza

Seksowna siatkarka obiektem westchnień fanów. Miliony zachwycają się jej urodą

24-letnia Zehra Gunes jest jedną z czołowych gwiazd kobiecej siatkówki w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwują niemal 3 miliony fanów. Młoda siatkarka jest także niezwykle popularna na wiodącej aplikacji TikTok. Nagrania z jej udziałem sięgają nawet kilkudziesięciu(!) milionów wyświetleń, a profile z krótkimi nagraniami fanów z jej udziałem osiągają nawet setki tysięcy obserwujących.

Młoda siatkarka zachwyca jednak również na samym boisku. W 2017 roku trafiła do reprezentacji narodowej Turcji, nie mając jeszcze osiemnastu lat. W tym roku w barwach kadry triumfowała w Pucharze Świata FIVB i zdobyła złoto mistrzostw Europy rozgrywanych w Belgii, Estonii, Niemczech i Włoszech.

Były reprezentant Polski wprost o problemach Nikoli Grbicia! Ta sytuacja może doprowadzić katastrofy, szczere słowa

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze