Formuła 1 GP Bahrajnu TRANSMISJA TV. F1 GDZIE OGLĄDAĆ. F1 Grand Prix Bahrajnu STREAM ONLINE. F1 niedziela 29.11.2020 w TV na jakim programie

2020-11-29 9:07 ŁOLI
Formuła 1 GP Eifel relacja na żywo
Autor: East News Formuła 1 GP Eifel relacja na żywo

Formuła 1 GP Bahrajnu na ŻYWO w INTERNECIE i TELEWIZJI. Gdzie oglądać F1 NA ŻYWO 29.11.2020. Transmisja TV NA ŻYWO GP Bahrajnu niedziela 29.11. STREAM ONLINE w INTERNECIE F1 Grand Prix Bahrajnu LIVE. Na którym kanale TRANSMISJA TV LIVE z Grand Prix Bahrajnu F1. Przed nami kolejne zmagania na torach Formuły 1. Czy Lewis Hamilton znów zostawi swoją konkurencję daleko w tyle i zgarnie kolejne trofeum w tym sezonie? Tym razem przyjdzie im się mierzyć z trudnym torem w Bahrajnie. F1 GP niedziela GDZIE OGLĄDAĆ? GP Bahrajnu NA ŻYWO w INTERNECIE. F1 niedziela 29.11.2020 STREAM ONLINE.

Formuła 1 GP Bahrajnu TRANSMISJA TV i w INTERNECIE. F1 niedziela 29.11 STREAM ONLINE NA ŻYWO

Sezon Formuły 1 powoli zbliża się ku końcowi, jednak przed nami pozostało jeszcze kilka wyścigów, a co za tym idzie spora dawka emocji. Tym razem kierowcy będą ścigać się na torze w Bahrajnie. Faworytem wyścigu jest jak zwykle Lewis Hamilton, który pomimo tego, jak sam mówi, że nie musi odczuwać już żadnej presji ze swoich rywali, to znów okazał się najlepszy w sobotniej sesji kwalifikacyjnej, nie zostawiając swoim rywalom żadnych złudzeń co do tego, że i tym razem ma zamiar powalczyć o najwyższy stopień podium, dzięki czemu jeszcze bardziej oddaliłby się swoim rywalom w klasyfikacji generalnej. Tych punktów potrzebuje jak tlenu jego najbliższy rywal ze stawki, czyli Valtteri Bottas, który ma zaledwie 27 punktów przewagi nad trzecim Maxem Verstappenem z Red Bull Racing. Zapowiada nam się więc bardzo ciekawy pojedynek. 

Grand Prix Bahrajnu w INTERNECIE. F1 GP Bahrajnu 29.11.2020 TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE

Po sobotniej sesji kwalifikacyjnej najlepszy znów okazał się Lewis Hamilton. Brytyjczyk zameldował się na mecie przed drugim Valtterim Bottasem oraz trzecim Maxem Verstappenem. Tuż za podium znalazł się Alex Albon, który jednak nie będzie wspominał najlepiej swojej ostatniej wizyty na torze w Bahrajnie. Podczas piątkowych zmagań, Tajlandczyk chciał za wszelką cenę poprawić swój wynik, przez co z nieco za dużą prędkością wszedł w ostatni zakręt przed metą. Kierowca stracił panowania nad pojazdem i uderzył w barierki całkowicie rozbijając swój pojazd. Albonowi na szczęście nic się nie stało. Faworytem tego wyścigu jest jak zwykle Lewis Hamilton, który nie ma zamiary odpuszczać pomimo tego, że ma dużą przewagę nad resztą stawki. - Na kilka wyścigów do końca sezonu nie czujemy już na sobie żadnej presji, ale to nie oznacza, że zdejmiemy nogę z gazu. W Bahrajnie podejmę walkę jak zawsze - brzmiał wpis Hamiltona zamieszczony w mediach społecznościowych. 

F1 GP Bahrajnu GDZIE OGLĄDAĆ? Formula 1 Grand Prix Bahrajnu 29.11 na jakim programie?

Grand Prix Bahrajnu odbędzie się w niedzielę 29 listopada. Początek wyścigu zaplanowano na godzinę 15:10. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z wyścigu GP Bahrajnu na kanale Eleven Sports 1. Widzowie mają także możliwość obejrzenia GP Bahrajnu NA ŻYWO w INTERNECIE po wykupieniu odpowiedniego pakietu Eleven. Relacja LIVE ONLINE F1 GP Bahrajnu 29.11.2020 na sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze