GP Turcji TV NA ŻYWO. Formuła 1 GP Turcji STREAM TRANSMISJA ONLINE LIVE. Gdzie oglądać GP Turcji LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-11-15 8:34 dao
Max Verstappen
Autor: East News Max Verstappen

GP Turcji TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Formuła 1 Grand Prix Turcji STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ wyścig o GP Turcji w TV NA ŻYWO. Na jakim programie GP Turcji 15.11.2020 w TV DZISIAJ. W wielu dotychczasowych wyścigach obecnego sezonu Formuły 1 można było narzekać na nudę. Teraz powinno być jednak zdecydowanie inaczej. GP Turcji niemal na pewno dostarczy ogromnych emocji, a dużą rolę odegra w tym fatalna nawierzchnia na torze w Stambule. Gdzie obejrzeć GP Turcji TV Na którym kanale GP Turcji STREAM LIVE w INTERNECIE.

GP Turcji TV NA ŻYWO. TRANSMISJA z GP Turcji w INTERNECIE

Po wielu latach do kalendarza Formuły 1 wrócił wyścig na torze w Stambule. I być może to właśnie rywalizacja nad cieśniną Bosfor przyniesie najwięcej emocji w obecnym sezonie. Powodem takich przypuszczeń jest przede wszystkim to, że w piątek i w sobotę kierowcy mieli ogromne problemy, aby opanować bolidy na nie do końca najlepszej nawierzchni. Ta została wymieniona tuż przed Grand Prix i jak pokazały treningi oraz kwalifikacje, nie była to najlepsza decyzja. W sobotniej walce o pole position dochodziło bowiem do scen kuriozalnych i fani mogli przecierać oczy ze zdumienia, że najlepsi kierowcy na świecie mają problem z wyrobieniem się na zakrętach. Powodem tego była nie tylko słaba nawierzchnia, ale w dodatku zaczął padać obfity deszcz, co tym bardziej nie pozwalało na normalną rywalizację. Nie dziwi więc, że wyniki kwalifikacji są zdecydowanie inne niż te, które można było zaobserwować przy okazji poprzednich Grand Prix.

GP Turcji STREAM ONLINE. Gdzie oglądać GP Turcji

Najszybszy podczas kwalifikacji okazał się bowiem Lance Stroll. Niewiele brakowało, aby dwa pierwsze pola startowe należały do zespołu Racing Point, ale Sergio Pereza w ostatnich sekundach zmagań wyprzedził Max Verstappen i to on ruszy tuż za Kanadyjczykiem. Bardzo daleko byli natomiast kierowcy Mercedesa. Lewis Hamilton I Valtteri Bottas zajęli odpowiednio szóste i dziewiąte miejsce, co pozwala przypuszczać, że w niedzielę będą chcieli zrobić wszystko, aby poprawić te lokaty. A to jedynie zwiastuje ogromne emocje na torze w Stambule.

Gran Prix Turcji odbędzie się w niedzielę 15 listopada. TRANSMISJA z GP Turcji TV NA ŻYWO będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. STREAM ONLINE będzie można obejrzeć na płatnej aplikacji Eleven Sports. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 11:10. Relacja z GP Turcji NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze