GP w Gorican: Bartosz Zmarzlik szalał i wyjaśnił konkurencję. Te liczby mówią nam wszystko

2022-04-30 15:27
Bartosz Zmarzlik
Autor: Cyfra Sport GP Chorwacji Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie oglądać ŻUŻEL dzisiaj w TV 30.04 GP Chorwacji 2022 Transmisja ONLINE LIVE

Czas na kolejny sezon indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. Wobec wykluczenia rosyjskich rajderów, faworytem do kolejnego tytułu najlepszego żużlowca globu jest Bartosz Zmarzlik. Pierwsze Grand Prix w Gorican już w sobotę, 30 kwietnia. Zanim rozpoczną się zawody, na torze rozegrano kwalifikacje. Bartosz Zmarzlik szalał na torze i wyjaśnił konkurencję. Brutalne liczby dla konkurencji.

Przed nami kolejny sezon indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. Czy po rocznej przerwie na tron powróci Bartosz Zmarzlik? Dwukrotny mistrz globu ma ułatwione zadanie, dzięki temu, że dyskwalifikacją po wybuchu wojny na Ukrainie zostali objęcie rosyjscy rajderzy. GP w Gorican otworzy zmagania w żużlowych IMŚ. Pierwsze zawody już w sobotę, 30 kwietnia o godzinie 19:00. Sprawdź tutaj, gdzie oglądać GP w Gorican. Zanim kibice będą świadkami pierwszego biegu, w słonecznym Gorican odbyły się kwalifikacje.

GP w Gorican: Zmarzlik zdominował kwalifikacje

W kwalifikacjach obejrzeliśmy czterech Polaków. Bartosz Zmarzlik wygrał je bez większych problemów, wyprzedzając kolejnych zawodników o 0,07 sekundy. Podium uzupełnili Bewley i Thomsen. Drugi najlepszy z Biało-czerwonych był Maciej Janowski, który zajął w kwalifikacjach dziewiąte miejsce. Piotr Przedpełski i Patryk Dudek byli kolejno dwunasty i trzynasty.

Żużel. Stal - Apator: Wielkie emocje na Jancarzu! Zmarzlik i Woźniak wyszarpali triumf [Relacja]

GP Chorwacji Transmisja TV Gdzie obejrzeć ŻUŻEL dzisiaj w TV GP Chorwacji Gorican NA ŻYWO

GP w Gorican odbędzie się już w tę sobotę, 30 kwietnia. Start zmagań zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisja z Grand Prix Chorwacji dostępna będzie na Eurosport Extra na platformie Player. Relacja NA ŻYWO z GP Chorwacji dostępna będzie na sport.se.pl.

Sonda
Czy Bartosz Zmarzlik zostanie mistrzem świata na żużlu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze