Valtteri Bottas

i

Autor: East News Valtteri Bottas

Grand Prix Portugalii TRANSMISJA TV. Formuła 1 GP Portugalii STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Grand Prix Portugalii GDZIE OGLĄDAĆ 02.05.2021

2021-05-02 11:00

Grand Prix Portugalii TRANSMISJA TV. Formuła 1 GP Portugalii STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Grand Prix Portugalii GDZIE OGLĄDAĆ 02.05.2021. F1 Grand Portugalii na jakim kanale w TV? Niedziela oznacza wielkie emocje z Formułą 1 w roli głównej! Tym razem najlepsi kierowcy świata będą walczyli na torze w Portugalii. Kto z tej batalii wyjdzie zwycięsko? Czas się przekonać! Grand Prix Portugalii TRANSMISJA TV stream w Internecie.

FORMUŁA 1 GP PORTUGALII TRANSMISJA TV

Tym razem emocje związane z Formułą 1 przeniosły się do Portugalii. To własnie na Półwyspie Iberyjskim najlepsi zawodnicy świata będa sprawdzali swoje możliwości. Na czele wystartuje tym razem Valtteri Bottas, który w kwalifikacjach dojechał do mety przed Lewisem Hamiltonem. Chrapkę na znakomity występ mają jednak oczywiście nie tylko kierowcy Mercedesa. Tuż za tą dwójką ustawią się Max Verstappen, Sergio Perez czy Carlos Sainz. Wszyscy fani królowej motorsportu liczą, że będą świadkami gigantycznych emocji. To jednak, czy faktycznie tak będzie, pokażą już wydarzenia na torze. Przed rozpoczęciem wyścigu trudno spekulować, kto ostatecznie dojedzie do mety na czele. Jedno jest pewne - warto śledzić ten wyścig!

F1 GP PORTUGALII STREAM W INTERNECIE

Grand Prix Portugalii rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godzinie 16:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z GP Portugalii na kanale telewizyjnym Eleven Sports 1. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z GP Portugalii w płatnej usłudze Eleven Sports. Zapraszamy na sport.se.pl, gdzie przeprowadzimy relację na żywo!

Gigantyczne kolejki do szczepień na placu Bankowym w Warszawie
Najnowsze