Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik

Co za widoki!

Tak wygląda dom Bartosza Zmarzlika! Nieprawdopodobne widoki, nie ukrywa dumy, te szczegóły przyciągają uwagę!

2023-09-30 14:39

Bartosz Zmarzlik jest bez wątpienia jednym z najlepszych polskich sportowców ostatnich lat. Mimo statusu wielkiej gwiazdy, mistrz daleki jest od pokazywania swojego życia prywatnego. Mimo to, wiemy jak mieszka gwiazdor światowego żużla i trzeba przyznać, że może poszczycić się naprawdę znakomitym domem. Te szczegóły przyciągają uwagę!

Bartosz Zmarzlik może zostać dziś mistrzem świata w żużlu! Jeden z najlepszych sportowców Polski weźmie udział w Grand Prix w Toruniu i jest wielkim faworytem do swojego czwartego czempionatu globu. Mimo dużej popularności, mało kto wie, jak właściwie mieszka legendarny żużlowiec. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bogactwo aż się wylewa!

Tak mieszka Bartosz Zmarzlik. Nieprawdopodobne bogactwo i klasa

Bartosz Zmarzlik mieszka w bardzo nowoczesnym domu w Kinicach. Sportowiec pobudował się na murawie mini toru żużlowego, który stał tutaj kiedyś. Jest to miejsce szczególne, gdyż właśnie tam przyszły mistrz miał stawiać swoje pierwsze kroki. Prawdziwym oczkiem w głowie i szczegółem, który wyróżnia posiadłość jest ogródek, z którego żużlowiec jest bardzo dumny.

- W ogrodzie jest jedno z naszych, moim i Sandry, ulubionych miejsc. To jest nasz stawik. Stworzył go mój dziadziuś. Bo też dzięki niemu oraz rodzicom mam tutaj swoje miejsce i swój azyl - opowiadał polski mistrz cytowany przez portal "Gorzów Wielkopolski Nasze Miasto".

Futbologia Extra - 29.09.2023
Listen on Spreaker.
Najnowsze