To będzie jedyne w swoim rodzaju wydarzenie motoryzacyjne. Z Kubicą na VERVA Street Racing

2019-08-08 4:27
Kubica najszybszy
Autor: MATERIAŁY PRASOWE WILLIAMS RACING Robert Kubica

Nadchodzi pora jubileuszowej edycji największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce – VERVA Street Racing. W dziesiątej odsłonie tego superwidowiska wszystko, co w motorsporcie najlepsze, najciekawsze, najdziwniejsze i najszybsze, zawita 24 i 25 sierpnia 2019 r. do Gdyni.

Nie tylko dlatego wydarzenie będzie wyjątkowe. Organizator, PKN ORLEN, dla uczestników w każdym wieku zaplanował niesamowite atrakcje, m.in. pokazy załogi ORLEN Team, w tym samego Roberta Kubicy! – Gdynia, miasto nadmorskie, w okresie wakacyjnym da możliwość udziału w wydarzeniu nie tylko mieszkańcom Trójmiasta, ale też fanom motoryzacji z całej Polski – zapowiada Daniel Obajtek, prezes Zarządu PKN ORLEN.
Jubileuszowa edycja to spotkania z mistrzami motorsportu, prezentacje pojazdów wyścigowych, rajdowych, militarnych i zabytkowych, a także samochodów przyszłości.
Wyjątkowym gościem będzie wspierany przez Orlen Robert Kubica, który pojawi się z bolidami zespołu ROKiT Williams Racing wraz ze swoim brytyjskim kolegą z teamu, George'em Russellem. Jedyny w historii polski kierowca Formuły 1 zaprezentuje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze.