Canelo - Charlo na żywo transmisja Canelo - Charlo gdzie oglądać walka Canelo Alvarez - Charlo 1.10.2023 live online na jakim kanale transmisja Canelo - Charlo na żywo?

i

Autor: AP PHOTO Canelo - Charlo na żywo transmisja Canelo - Charlo gdzie oglądać walka Canelo Alvarez - Charlo 1.10.2023 live online na jakim kanale transmisja Canelo - Charlo na żywo?

Canelo - Charlo

Canelo - Charlo na żywo transmisja Canelo - Charlo gdzie oglądać walka Canelo Alvarez - Charlo 1.10.2023 live online na jakim kanale transmisja Canelo - Charlo na żywo?

2023-09-30 22:13

Podczas gali w Las Vegas, posiadający obecnie pasy mistrzowie IBF, WBA, WBC i WBO w kategorii superśredniej Canelo Alvarez skrzyżuje rękawice z Jermellem Charlo, a wydarzenie to bez dwóch zdań śledzić będą kibice na całym globie. Takiego pojedynku nie można przegapić. Sprawdźcie, gdzie oglądać Canelo - Charlo na żywo transmisja Canelo - Charlo gdzie oglądać walka Canelo Alvarez - Charlo 1.10.2023 live online na jakim kanale transmisja Canelo - Charlo na żywo?

Kolejne pojedynki z udziałem Saula "Canelo" Alvareza cieszą się ogromną popularnością, a gale na których wychodzi do ringu elektryzują fanów sportów walki i przede wszystkim boksu na długie tygodnie wcześniej. Meksykanin, który legitymizuje się rekordem 59-2-2 jest dumnym posiadaczem pasów mistrzowskich IBF, WBA, WBC i WBO w kategorii superśredniej i wszystkie swoje cztery tytuły stawia na szalę w walce z Jermellem Charlo podczas gali boksu w Las Vegas, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego. Wydarzenie ze stolicy stanu Nevada śledzić będą bez dwóch zdań fani boksu z całego świata. Sprawdźcie, gdzie można obejrzeć walkę Canelo - Charlo. 

Canelo - Charlo transmisja na żywo gdzie oglądać walka Canelo Alvarez - Charlo 1.10.2023 live online na jakim kanale transmisja Canelo - Charlo

Gala boksu w Las Vegas, która zwieńczona będzie walką wieczoru Canelo - Charlo zaplanowana jest w nocy z soboty 30 września na niedzielę 1 października czasu polskiego i rozpocznie się o godzinie 2:00. TRANSMISJA NA ŻYWO z gali oraz walki Canelo - Charlo prowadzona będzie przez stację Polsat Sport Extra. Kibice będą mogli również śledzić losy walki wieczoru Canelo - Charlo live online za pośrednictwem platformy "Polsat Box Go" po wykupieniu odpowiedniego pakietu. 

Sonda
Jak oceniasz przejście Tomasza Adamka do FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają