Co to jest Megogo? Transmisja walki Usyk – Dubois na Megogo. Platforma Megogo co to?

i

Autor: fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl Co to jest Megogo? Transmisja walki Usyk – Dubois na Megogo. Platforma Megogo co to?

Czym jest Megogo?

Co to jest Megogo? Transmisja walki Usyk – Dubois na Megogo. Platforma Megogo co to? Jak obejrzeć walkę Usyk – Dubois

2023-08-26 16:09

Co to jest Megogo? Transmisja walki Usyk – Dubois na Megogo. Platforma Megogo co to? Jak obejrzeć walkę Usyk – Dubois? Już dziś dojdzie do jednego z najważniejszych wydarzeń w światowym boksie, które odbywa się w Polsce. Ołeksandr Usyk, mistrz świata wagi ciężkiej w trzech z czterech najważniejszych federacji bokserskich stanie do obrony swoich pasów w walce z Danielem Duboisem. Starcie odbędzie się na Tarczyński Arena we Wrocławiu, a obejrzeć je będzie można tylko na platformie Megogo. Gdzie obejrzeć walkę Usyk – Dubois? Megogo co to takiego?

Co to jest Megogo? Transmisja walki Usyk – Dubois na Megogo

W historii Polski nie mieliśmy jeszcze okazji gościć tak ważnego bokserskiego wydarzenia. Owszem, w 2011 roku również we Wrocławiu Witalij Kliczko bronił pasa mistrzowskiego przed zakusami Tomasza Adamka, który ostatecznie musiał uznać zdecydowaną przewagę Ukraińca i nie zdołał odebrać mu tytułu. Tym razem znów w roli mistrza do walki przystępuje Ukrainiec, natomiast Ołeksandr Usyk nie broni jednego, a aż trzech pasów – federacji IBF, WBA i WBO. Jest on też zdecydowanym faworytem tego starcia. Niestety, wielu fanów może być skonsternowanych, bowiem starcia tego nie obejrzą w żadnej stacji telewizyjnej!

Jak obejrzeć walkę Usyk – Dubois? Platforma Megogo co to?

Okazuje się, że tak wielkie starcie nie będzie pokazywane w Polsce w żadnej ze stacji telewizyjnych. Transmisja z walki Usyk – Dubois dostępna będzie jedynie na platformie streamingowej Megogo. Jest to ukraińska platforma streamingowa założona w 2011 roku, działająca przede wszystkim w Europie Wschodniej, Azji Środkowej i na Kaukazie. Na polski rynek Megogo weszło dopiero w lutym 2023 roku.

Aby obejrzeć walkę Usyk – Dubois należy zarejestrować się na platformie Megogo. Za aktywację dwutygodniowego abonamentu próbnego należy zapłacić 14,99 zł. Gala boksu we Wrocławiu zaczyna się ok. godziny 19:00. Walka Usyk - Dubois zaplanowana jest na ok. 23:00. Relacja na żywo i za darmo na sport.se.pl, zapraszamy!

Usyk znokautowany? Przemysław Saleta wyśmiewa rywala
Najnowsze